Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün Yemeği :)

Ahmet A.

Önerilen Mesajlar

yemek yeme zevki sonradan öğrenilir mi acaba? kimden öğrenebilirim? karnımı doyurduktan sonra her gün makarna yiyebilirim ben...

Makarna da guzeldir tabi ama hergun cekilecek birsey degil...

Ve konuyu malum yere getiriyorum.. Senin evlenmen lazim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada biraz utanarak soruyorum. Çubuk turşusunda geçen ÇUBUK semtin adı mı? Dayım Ankara'dan gelirken hep getirir çubuk turşusu diye. Bende onu salatalığın cinsi sanardım...

Çubuk kocaman ilçe yahu :D Çubuklu Yaşarı nasıl bilmezsin :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çubuk kocaman ilçe yahu :D Çubuklu Yaşarı nasıl bilmezsin :D

Yes. Çubuk ilçemiz var. Kavurması turşusu ile

Serdar'ım Çubuk ilçesinin meşhur turşusu

Eeee öğrenmenin yaşı yok. Yeni bir şey daha öğrendim. Yalnız o nasıl bir şeydir arkadaş ya. Yemek olmadan bile otur ye. 

Ki kışın gelmesini istememin en büyük sebeplerinden biri turşudur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gönderelim abicim. Kargoda patlamazsa uygun ambalajla giderse getirtiyim sana gönderiyim.

Kargo almayabilir abi ama ben buradaki kargocular ile görüşürüm o meseleyi. Eğer ki alıyorlar ise evdeki bittiğin de isterim vallahi. Tırtıl gibi yiyoruz. Adam arabayı doldurup getiriyor 1 ay bile gitmiyor :D 

Yani bu konuda ''yok abi teşekkür ederim, düşünmen yeterli, bizde var yeter bu bize'' gibi cümleler kuramayacağım. Hiç utanmam isterim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kargo almayabilir abi ama ben buradaki kargocular ile görüşürüm o meseleyi. Eğer ki alıyorlar ise evdeki bittiğin de isterim vallahi. Tırtıl gibi yiyoruz. Adam arabayı doldurup getiriyor 1 ay bile gitmiyor :D

Yani bu konuda ''yok abi teşekkür ederim, düşünmen yeterli, bizde var yeter bu bize'' gibi cümleler kuramayacağım. Hiç utanmam isterim :D

Çakkaaallll [emoji3][emoji3][emoji3]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

El yapımı hemde bizim aldığımız adamın turşuları. Yıllardır alırız. Bu arada üyelerden isteyen olursa ayarlatırım. Kargo sıkıntısı olmazsa her yere göndertiriz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.