Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Günün Yemeği :)

Ahmet A.

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Bravo valla Yakup. Sende Kayseri'lilik var galiba. :yeah:

Baba burada büyüdü akrabalar da var hatta şuan Kayserideyim :D Akşam dönüyorum.

1 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Ben ne dedim? Brokoli mi dedim? :( 

Sucuk değil içi ama :D öyle diyeceksin ki doğru olsun :sofeer:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Heee tamam. Onu duymamıştım işte.

Kıyma, sarımsak ve baharatı uygun oranda karıştırılır ve buzlukta stoklanır sonra böyle azar azar ezerek pişirilir. Piyasa sucuklarından iyi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Kıyma, sarımsak ve baharatı uygun oranda karıştırılır ve buzlukta stoklanır sonra böyle azar azar ezerek pişirilir. Piyasa sucuklarından iyi.

Zaten bizim burdaki ev yapımı sucuklara benziyor. Her yerde bulunmuyor, tadı çok güzeldir diğer sucuklardan. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Zaten bizim burdaki ev yapımı sucuklara benziyor. Her yerde bulunmuyor, tadı çok güzeldir diğer sucuklardan. 

Dün akşam kendim yaptım. Baharat karışımı Kayseri'den bir tanıdık vasıtasıyla hazır geldi. Kıyma kurbanlık etten orta yağlı çektirdim. Kafi oranda dövülmüş sarımsak ekledim. Bir leğende kıvama gelene kadar az az su ekleyerek yoğurdum. Porsiyonlara bölerek buzluğa attım. Sabah için bir porsiyonu bıraktım. Afiyetle yedim. İşin sırrı elbette baharat karışımında. Bir deÇağatay'ın dediği gibi eze eze pişirilmeli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.