Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple Wwdc 2012 İçin Moscone Center'a Tabelayı Astı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Sonuç ? 3GS'leri destekliyor mu onu söyleyin bana :)

Destekliyor.. Major degisiklik yok.

Eksiklikler giderilmiş en önemli şifre ve bilet saklama özellikleri geldi .. İyi ama yetmez bence :) ne bekliyorsak :D

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Klasik apple herşeyi bir defada yapma bir sonraki sefere satacak birşeyler kalsın. Hep ufak updateler ile gidiyorlar ve bence geri kalıyorlar. Son dönem yaptıkları en büyük yenilik icloud sanırım. Siri falan gereksiz şeyler, sokakta telefonu ile konuşan kaç kişi var :)

Facebook fotoları adres defterine gelecekmiş. Sağolsunlar. Onu ufacık app ile yapıyordum zaten. Mac'de de cobook uygulaması var. Gayet başarılı. Benim telefonun üzerinde 10 civarı ayrı uygulama senkron oluyor ve adres defterine ve takvime girip ekleniyor. Telefon bunları gayet güzel şekilde birleştirip kişiye ait kaç hesap varsa tek isim altında gösteriyor. (face,twitter,foursquare, tango,viber,whatsapp,hotmail,gmail,exchange, linkedin, picassa)

Mac işini tam anlamadım. Mevcut mbp devam ederken biraz daha ince ve retina ekranlısı üçüncü seri olarak geliyor. Herhalde epey fahiş fiyat olacak.

Telefon tarafında ıvır zıvır genel olarak. Tek olumlu yan geriye doğru 3gs dahil desteklemesi.İlk nesil ipad'in olmaması enteresan. 3gs'in yapıp ipad'in yapamadığı ne vardı ki? Mac tarafında sanki daha iyi, ios üzerindeki notification gibi şeylerin gelmesi güzel olabilir. Fiyatta gayet güzel, kırığını kurmaya gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siri gereksiz mi? İleri teknoloji concept tüm araçlarda çalısmalar bu yonde. Bakınız EVOS.

Apple geri kalmaz ;)

Mac fiyatları verildi. Eskisi ne ise yenisi aynı fiyat. Apple asla zam yapmadı. Eskiler ucuzladı. Bukadar on yargı olması normal gerçi o Apple en büyük şirket sonuçta :) eleştirilmesi Dogal

Cihaz desteklemesi hep stratejik hemde işlemci.. iPad siri destekleyecek mesela ;) iPad 1 ile zor gerçi en iyi android tap iPad 1 dahi olamadı :D

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Fiyatlar

applewwdc2012liveblog3541.jpg

applewwdc2012liveblog3543.jpg

applewwdc2012liveblog3531.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski macbooklar ve devamı aynı fiyat devam eder. Ama aynı anda yeni nesil retina ekranlı ince mbp getiriyor onun fiyatını söylüyorum. Anladığım artık 2 seri mbp ve mba olacak. MBP nun biri şimdikinin ufak update edilmişi olacak diğeri inceltilmiş retina ekran vs.

Siri bizim arabalardaki sesli kontrol gibi iki defa eşe dosta hava atarsın sonra unutursun. Pazarlama numaraları.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski macbooklar ve devamı aynı fiyat devam eder. Ama aynı anda yeni nesil retina ekranlı ince mbp getiriyor onun fiyatını söylüyorum. Anladığım artık 2 seri mbp ve mba olacak. MBP nun biri şimdikinin ufak update edilmişi olacak diğeri inceltilmiş retina ekran vs.

Siri bizim arabalardaki sesli kontrol gibi iki defa eşe dosta hava atarsın sonra unutursun. Pazarlama numaraları.

İyi bakalım :) Öyle olsun, madem öyle HaTiCe'ye diyelim aynısını çıkartma ve benzetme gafletinde bulunmasın boşuna :zha: Semsung gibi :D

1800'den 2200 dolar'a çıkıyor evet..

Sadece 15''de mevcut Retina...

içinde flash hdd felanda var ama..sadece ekran vs de değil.Memory'de 8gb (1800'lük 4gb ve clask hdd)

Yani 400 dolar fark hiçbişey bunun için..Sizce ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarıyı okursan kötü demedim, fiyat fahiş olur dedim. Zaten epey pahalı aletler. Hepsini eleştirmiyorum :) top yekün savunmaya gerek yok efendim.

Ayrıca ram dediğin 2x4gb 98TL dün taktım :)

Flash hdd dedikleri ssd diskler mi? onu anlamadım bak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarıyı okursan kötü demedim, fiyat fahiş olur dedim. Zaten epey pahalı aletler. Hepsini eleştirmiyorum :) top yekün savunmaya gerek yok efendim.

Abi Burda pahalı ama koç'un terbiyesizliği ve vergiler..

Sony laptop alayım dersen abd'de 1000 dolardan başlıyor.. Macbook 1200 dolar gibi başlıyor örneğin..Bence çok yüksek değil...

Retina ve Clask hdd ile 13 üretilerse alabiliriz..1300-1400 dolar'ı geçmez inş :D

Misal benim laptop'u 1980 tl'ye aldım ama ülkemizde 29xx - 33xx arası yani Pahalı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Türkçe klavye seviyorum ama :(

Valla haklısın abi, ilk gittiğimde sony almıştım; onda alışma evremi geçirdim..Zaten alışınca da mac'de hiç düşünmeden aldım..Haliyle tr klavye'de artık yanılıyorum :D alışkanlık biraz :) Bu denli fiyat farkları için kabul edilebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla eskisini değerlendiremedikten sonra yenisine pek gerek gözükmüyor. Sadece SSD takarak makinayı hızlandırsam yeter. Zaten oyun oynamıyorum, aşırı işlemci gücüde kullanacak birşey yapmıyorum. Bu SSD işini orta vadede düşünüyorum.

Yeni jenerasyon 15inç olanı 2199usd den başlıyormuş :)

http://www.macrumors.com/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.