Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Teyp Ve Sürücü Koltuğu Arızası

Soner Yaz

Soru

merhaba

yeni sahip olduğum 2008 focus 2,5 titanium 1,6i aracımda bağzı sorunlar ile karşılaştım.

1.şoför koltuğunda, sokak aralarında dönüş yaptığımda koltuktan tıkır tıkır sesler geliyor esniyor ve ses çıkartıyor

servis 35tl söküm ücreti istedi ve arızalı parça varsa onlarda ek maliyet olacak

bu durumla karşılaşan varmı, koltuğun yükseklik ayarı elektikli bir yerler gevşemiş olabilirmi

2.sony teyp için track cd yaptım.teypten şarkı çalıyor ama sanki radyo çekmezde çızırdama yapar ya aynı onun gibi ses de geliyor

lazer okuyucumu arızalanmıştır. Bu konuda tecrübesi olan varmıdır.

3. teybin kullanma klavuzu varmı bas tiz özellikler nerden ayarlanır.

Teşekkürler ederim

Soner Yaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

2 sorunum var ne yazabilirim :)

İkisini de yazın.. Beyfendi eğer böyle başlıklar acarsanız erken'i geçtim cevap dahi zor alırsınız . Kurallar sizin için var. Uyarmak yerine silebilirdik de. Lütfen dikkat edelim. Arkadaslarımız değişir başlığı.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

merhaba

yeni sahip olduğum 2008 focus 2,5 titanium 1,6i aracımda bağzı sorunlar ile karşılaştım.

1.şoför koltuğunda, sokak aralarında dönüş yaptığımda koltuktan tıkır tıkır sesler geliyor esniyor ve ses çıkartıyor

servis 35tl söküm ücreti istedi ve arızalı parça varsa onlarda ek maliyet olacak

bu durumla karşılaşan varmı, koltuğun yükseklik ayarı elektikli bir yerler gevşemiş olabilirmi

2.sony teyp için track cd yaptım.teypten şarkı çalıyor ama sanki radyo çekmezde çızırdama yapar ya aynı onun gibi ses de geliyor

lazer okuyucumu arızalanmıştır. Bu konuda tecrübesi olan varmıdır.

3. teybin kullanma klavuzu varmı bas tiz özellikler nerden ayarlanır.

Teşekkürler ederim

1.Koltuğun aynısı bende de var.Henüz bu ses'i duymadım .Bakmak lazım..

2.Olabilir,farklı cd ve mp3 deneyin birde.

3.Klavuz var araç ile birlikte verilir.Teybin düğmelerine bakarsanız eğer yine üzerinde yazıyor zaten. (Tone)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 2,5 ların bazılarında oluyor bu ses.

Sanırım üretim ayından ayına değişen bir durum.Benim araba 2010 du ve garantiden 2 kez değişti koltuk mekanizması.

Araç garantili değil sanırım.

Garantili ise hemen değiştirin.Değilse o sese katlanırsınız zira otosana fatura edilen meblağ 700 tl idi.

Yada sanayide bir ustaya gösterin sonuçta mekanik bir parça bence tamiratı daha ucuz tutacaktır.

Sony teyp tuşlardan kolaylıkla bas tiz ayarını yaparsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 2,5 ların bazılarında oluyor bu ses.

Sanırım üretim ayından ayına değişen bir durum.Benim araba 2010 du ve garantiden 2 kez değişti koltuk mekanizması.

Araç garantili değil sanırım.

Garantili ise hemen değiştirin.Değilse o sese katlanırsınız zira otosana fatura edilen meblağ 700 tl idi.

Yada sanayide bir ustaya gösterin sonuçta mekanik bir parça bence tamiratı daha ucuz tutacaktır.

Sony teyp tuşlardan kolaylıkla bas tiz ayarını yaparsınız.

koltuk sökülürken dikkat ettinizmi nasıl sökülyor yarın denemek istiyorum belki somun veya vidalar gevşemiş olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bugün azim otoya gittim 30-35 yaşlarında bir bey vardı

koltuk için meriç oto döşemeye yönlendirdi.

ordanda 50 tl söküm istediler,

başer 35tl gibi bir rakam istemişti

yarın sabah randevu aldım başerden bakalım yapabileceklermi

Sony teyp için çızırda olayı tamamen benim bilgisayarın cd yazma kabiliyetini kaybetmesinden ötürüymüş.

sağlam olmasına çok sevindim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Başer oto koltuk sorunumla ilgilendi sorunu çözdük vidaları sıktı yağlama yaptılar

diğer koltukları kapıları da yağladılar. Çok iyi ilgilendiler.

hatta hidrolik direksiyon hortumunuda kontrol ettiler kampanya varmış

bir dönem üretilen hortumlar hatalıymış ücretsiz değişim yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Başer oto koltuk sorunumla ilgilendi sorunu çözdük vidaları sıktı yağlama yaptılar

iyi hadi sevindim senin için, daha bir ısınmışsındır arabana.

Sende kullanım kılavuzu yoksa forumda var indir oku bence, çok işine yarayacak bir sürü bilgi var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam koltukta aynı tıkırtı bende de var, randevulu mu gittiniz, ne kadar ödediniz, neler yaptılar ? Son olarak hortum işi nasıl geldi akıllarına, sistem mi uyardı acaba ?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

-Tıkırtı için Şaşmaz a gittim 50 tl istedirler.

Başer 35 t istemişti. Randevu alıp gidiyorsunuz.Çok iyi ilgilendiler.Yıkamada yapacaklardı ama o an çalışmıyormuş :)

verdiğim paraya değdi yani,

-Sistem uyarmadı. Önlem olarak onlar bilgi verdi. Böyle bir şeyden haberim yoktu.Lifte kaldırıp baktılar hatta ön tamponun vidası düşmüş onuda taktılar.

eğer siz gittiğinizde unuturlar ise siz söyleyin ücretsiz olarak bakıp değişim yapıyorlar. Benimkinde hata yokmuş değişim olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.