Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tdci Hızlanmama sorunu

Tamer Demirhan

Soru

aracım 2007 model 1.6 tdci

öncelikle bugun herzamankı gıbı uzun yol yapdım ve aracım dönus yolunda 140 km yı gecemedı dıpgaz yapıyorum etkı etmıyor 2000devırde sabtlenıyor ustelık rampalarda tırlarla beraber en sagdan 2. ve 3. vıteslerle cıkabıldım herhangı bır arıza ısıgı yanmıyor aracım serılıgını kaybettı bılmıyorum hızlanma cok cok yavas .. :( lütfen yardım edin tşk..

post-1926-0-65358500-1338840031_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Burdan bunun cevabini soylemek cok guc turboda sikinti olabilir,oksijen sensorun de olabilir, gaz kelebek sensorunde sikinti olabilir kisaca olabilirde olabilir en iyisi bi servise baktirmak :)

Bu arada bu arac okan universitesinde mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok teşekkür ederim Cem bey :( inşallah bitmemişdir ama .. bildiğim güvendiğim ford servisi var bir baktıracağım yarın .. peki size son olarak aracımın duzenlı yagını değiştiriyordum fakat buseferkı yağ zamanı 20.000 km gecdi hava filtreleri yakıt fıltresı mazot fıltresı vs gbı ıslemler yapılmadıgındanda olabılırmı acaba ? dırek turbomudur :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Burdan bunun cevabini soylemek cok guc turboda sikinti olabilir,oksijen sensorun de olabilir, gaz kelebek sensorunde sikinti olabilir kisaca olabilirde olabilir en iyisi bi servise baktirmak :)

Bu arada bu arac okan universitesinde mi?

evet kardeşim okan ünide ;) ya bırden bıre bugun eskısehre acil gittim dönüşde oldu işde bende anlayamadım yarın ılk ısım baktırmak olucak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok teşekkür ederim Cem bey :( inşallah bitmemişdir ama .. bildiğim güvendiğim ford servisi var bir baktıracağım yarın .. peki size son olarak aracımın duzenlı yagını değiştiriyordum fakat buseferkı yağ zamanı 20.000 km gecdi hava filtreleri yakıt fıltresı mazot fıltresı vs gbı ıslemler yapılmadıgındanda olabılırmı acaba ? dırek turbomudur :(

bence sen bu sorun için Houstonu ara...kardeşim..aracının nefesi kalmamışki...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet kardeşim okan ünide ;) ya bırden bıre bugun eskısehre acil gittim dönüşde oldu işde bende anlayamadım yarın ılk ısım baktırmak olucak.

Eyvallah dogru tahmin etmisim :) tanidik veya duzgun bir ustaya goster ariza sikintili yerde yolmaya calisan cok olur :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ama hepside etkileyen faktörler...turbo değildir belki ama yağ,hava filtreleri hiçbirşey değişmemiş araç nefes alamıyorki..sen hemen bakıma sok ve daha büyük sorunlar oluşmamıştır inşallah diyelim...

Eyvallah dogru tahmin etmisim :) tanidik veya duzgun bir ustaya goster ariza sikintili yerde yolmaya calisan cok olur :)

Cihan teşekkür ederim kardeşim aynen tanıdığım çok sağlam bi ustam var yarın ondayım inşallah ..

evet Tevfik bey yarın ilk işim bakıma sokmak olucak zaten , inşallah büyük sorun yoktur tşk ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öğrenci adam napsın gittiği yere kadar demiş...gittiği yere kadar götürmüş Focus daha ne yapsın...garibim..seninki yedi çıtırlarla paraları nasreddin hocanın eşeği hesabı...hergün otunu azaltıp azaltıp hiç vermemiş 1 hafta sonrada ölmüş..eee demiş tamda otsuz yaşamaya alışmıştı ömrü yetmedi ...onun gibi... :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.