Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

3 Nesil Birarada Focus Mk1-Mk2-Mk3

Mert Gülkokan

Önerilen Mesajlar

3nesil.jpg

Arkadan bence tartışmasız en güzel Mk3, önden ise Mk1 ve Mk3 arasında kaldım.

Sonuçta en az ilgi çekici olanı ortadaki (sahibi olanlar kusura bakmasın, bu salt benim gözümden...)

Cem abi resim için teşekkür ederim. Şunu belirteyim genelde hatcback tasarımı her zaman sedan karoserden başarılı olmuştur. İlk kez mk3 için diyorum bir sedanın tasarımı hatcback kadar başarılı hatta daha iyi diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kere Mert senin aracın plaka yamuk duruyor ve sticker yok...Onlardan kaybediyor yoksa 1.

Compackt araç Hatchback olur..

Adminimiz gerekli uyarıda bulunmuş. Gerekli işlemleri hemen başlatıyorum. Araç plakasını kendim düzeltip yapıştıracaktım. oldukça fazla delik ve yıpranma vardı. Ancak sprey ile boyama yaparken acemeliğin verdiği sebebden dolayı plaka daha kötü oldu. Babamın Eskişehire gelmesini bekliyorum.Araç onun üzerine olduğu için işlem yapamıyorum. Gelince yeniden plaka çıkartacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adminimiz gerekli uyarıda bulunmuş. Gerekli işlemleri hemen başlatıyorum. Araç plakasını kendim düzeltip yapıştıracaktım. oldukça fazla delik ve yıpranma vardı. Ancak sprey ile boyama yaparken acemeliğin verdiği sebebden dolayı plaka daha kötü oldu. Babamın Eskişehire gelmesini bekliyorum.Araç onun üzerine olduğu için işlem yapamıyorum. Gelince yeniden plaka çıkartacağım.

Estağflh... :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.