Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Audi A6 C7 Mi Bmw 5 Serisi F10 Mu?

Emre D.

Önerilen Mesajlar

Motor seceneklerini yazmayı unutmusum a6 2.0 tdı bmw 5.20d, audideki açılır ekrana alışamadım bir türlü 5 serisinde daha derli toplu bir hava var ama kalite olarak a6 bana daha yüksek geldi bilmem sizce nasıl, Birde Audinin tasarımlarına gözümüz daha geç ısınıyor gibi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motor seceneklerini yazmayı unutmusum a6 2.0 tdı bmw 5.20d, audideki açılır ekrana alışamadım bir türlü 5 serisinde daha derli toplu bir hava var ama kalite olarak a6 bana daha yüksek geldi bilmem sizce nasıl, Birde Audinin tasarımlarına gözümüz daha geç ısınıyor gibi?

Paradan haber ver sen :) Kaç para onları da yaz ama liste değil alım fiyatları :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emre abi sanamı lazım bunlar :)

Lazımsa neyi düşünüyorsun ki ?

Taş gibi E-class var

Ogünüm E sınıfı gerçekten güzel ama yaşı doldu gibi artık. A6 gerçekten yeni taze bi araç önemli bir artı bence bu en azından değer koruma açısından, yoksa benim kalbim A5 sportback te ama oda yaşlandı artık
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emre abi sanamı lazım bunlar :)

Lazımsa neyi düşünüyorsun ki ?

Taş gibi E-class var

E Class iyi de, BMW yanında sönük kalıyor. Ki ben Mercedes hayranıyımdır. E ve 5 yerine s ve 7 desen düşünmeden S derim de 5 serisi çok güzel olmuş be Ogün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.