Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Style 1.6 Tdci Karar Günü....

ilkay glr

Önerilen Mesajlar

cok ıyı fıyat almışsınız değerlendirin derim ben,arabada birşeymi eksik neden bakım hediye ediyorlar,bizdede mesela plus paketli bir araç vardı ama mühendisler arac üretilirken Aktif Şehiriçi Güvenlik sistemini koymayı unutmuşlar:) +1000TL indirim hemde bakım hediye edip taahütname imzalatmıştık.demek istediğim eğer birşey yoksa sizde jest amaçlı bakım hediye ise süper teklif

şimdide hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En ucuz ben aldım diye seviniyorum bendede ucuz alan çıktı.O fiyata araçta bir sorun yoksa almayanı döverler açıkçası :)

Aynı aracı 50 bin tl ye aldım geçen ay sanırım ana parada indirime gidilmiş sizin aldığınız indirimleri bende almıştım takas sadakat indirimi falan

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şaka Gibi Ya?Peki Aylin Hanım Fabrika Çıkılı Aracın Boyalı(parça) Olma Durumu Var MI?Yani Hiç Karşılaştınız mı?

boya kalınlığı dye birşey var bazen lokal boya olabiliyor,ama bız bunu bılemeyız otosan bıze söylemedikçe neticede sıfır araba temızlenıyor ve teslim ediliyor,tutupta ikinci el ekpertizi yapılacak değil,böyle durumlarda bize bilgi veriliyor bızde müşteriye ındrım yoluyla gidiyoruz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En ucuz ben aldım diye seviniyorum bendede ucuz alan çıktı.O fiyata araçta bir sorun yoksa almayanı döverler açıkçası :)

Aynı aracı 50 bin tl ye aldım geçen ay sanırım ana parada indirime gidilmiş sizin aldığınız indirimleri bende almıştım takas sadakat indirimi falan

O Zaman Ben Aldığım Fiyatı Yazmayayım :smiley2k:

Not:Henüz Fatura Kesilmedi ve Araç Teslim Alınmadı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

boya kalınlığı dye birşey var bazen lokal boya olabiliyor,ama bız bunu bılemeyız otosan bıze söylemedikçe neticede sıfır araba temızlenıyor ve teslim ediliyor,tutupta ikinci el ekpertizi yapılacak değil,böyle durumlarda bize bilgi veriliyor bızde müşteriye ındrım yoluyla gidiyoruz.

Valla Bu Parça Boyayla Ben Çok Karşılaştım Bayinin de Bilgisi Yoktu Fabrika Herhangi Bir Bilgi Vermiyor,ya da Vermedi.O Zaman Müşteri İle Bayii Karşı Karşıya Kalıyor,Çok Sakıncalı Durum :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O Zaman Ben Aldığım Fiyatı Yazmayayım :smiley2k:

Not:Henüz Fatura Kesilmedi ve Araç Teslim Alınmadı...

Desenize 1 ay bekleyemedik indirimden olduk.

Geçen ay sonu ile bu ay sonu fiyatları değişti sanırım indirme gidildi liste fiyatında

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Desenize 1 ay bekleyemedik indirimden olduk.

Geçen ay sonu ile bu ay sonu fiyatları değişti sanırım indirme gidildi liste fiyatında

Valla Hayırlısı Belki Haziran da Çok Daha Değişir,Sonuçta Ford Benim Bildiğim 4. Oldu Ve Bayileri de Sıkıştırıyorlar Sene Sonuna Kadar Her Ayı Aralık Ayıymış Gibi Görün diyor Ve Satışı Artırmayı Fazlasıyla Hedefliyor Bu da Fiyatlara Yansıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pahalı aldım diyen arkadaşlar üzülmesin malesef alamadım aracı gerçi ben bozdum pazarlığı.Ben tam karar verdim detayları görüşürken metalik beyaz tartışması yaşadık.Ben siyah için o fiyat istedim dedim onlar beyaz dedi.800-900 daha koydular bende biraz daha düşüneyim dedim ve vazgeçer gibi oldum.Araçta bana söylediklerine göre kusur falan yok.Ama tekrar belirteyim plus pakatsizdi bu fiyat.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pahalı aldım diyen arkadaşlar üzülmesin malesef alamadım aracı gerçi ben bozdum pazarlığı.Ben tam karar verdim detayları görüşürken metalik beyaz tartışması yaşadık.Ben siyah için o fiyat istedim dedim onlar beyaz dedi.800-900 daha koydular bende biraz daha düşüneyim dedim ve vazgeçer gibi oldum.Araçta bana söylediklerine göre kusur falan yok.Ama tekrar belirteyim plus pakatsizdi bu fiyat.

Sizin işiniz hallolsun önemli olan üzülmeyiz biz :) sonuçta ben böyle bir duruma hazırlıklıyım hatta bundan 3 4 ay sonra dahada düşücek fiyatlar 2012 sonuna kadar düşer 2013 ler gelince yine yükselir ve başa döner bu iş böyle.

Ben biraz sabırsız olduğumdan bekleyemedim yıl sonunu yıl sonunda 2013 ler çıkınca 50 bin tl ye elde kalan 2012 lerin titanium unu bile alanlar olucak bekleyin ve görün

Bu arada beyaz araçtan niçin vazgeçtiniz ben şu ana kadar 5 farklı renkli araç kullandım ama şu an bu konuda hayatımın en rahat dönemini yaşıyorum çünki aracım beyaz.

Eğer siyah renkli bir aracınız olmadıysa bu zamana kadar size tavsiyem siyah renk kullanmış biri olarak vaktiniz yada paranız çoksa alınacak bir araçtır siyah renk.Ya vaktin olucak 3 günde 1 yıkıycan yada paran çok olucak vericen 10 15 lira yıkatıcan.

Şu an bana üstüne para verelim deseler kullanmıycağım tek renk siyah.

Arabayı en fazla siyah renk gösterir bu bir gerçek ama görüntüsünden başka hiç bir numarası yok sizi temin ederim

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilkay kardeş bence vazgeçme aracın benzinlisi bile 50 bine yaklaşmış durumda dizel için mükemmel bir fiyat almışsın metalik boya için 800 900 lira fark versen bile önemli değil ayrıca style gayet yeterli bir donınımdır bendede var hakkında hayırlısı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.