Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Style 1.6 Tdci Karar Günü....

ilkay glr

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar forumu aylardır takip ediyorum ancak yeni üye oldum.Hem arkadaşça sohbet olarak hemde bir focus hakkında en aydınlatıcı bilgiler ve paylaşımlar olarak gerçekten tek geçiyorum siteyi.Emeği geçenlere saygılar...

Arkadaşlar focus 1 ve 2 nin ardından haliyle sıra 3 e geldi..Ancak 2 yıldır aracım yok görev yerimden dolayı.Ama kafaya koydum focus 3 alcam 1 hafta içinde.Style 1.6 TDCI paketsiz için 48.500 fiyat aldım bi tanıdık aracılığıyla hem fiyat hemde araç olarak ne dersiniz???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bütün indirimler uygulanmış hali bu zaten.Titanium olayına gelince bu fiyata benzinli trend den geldim zaten basamak basamak :)Sona dayanmış durumdayım yalnız.Donanımların yeterli geleceğini düşünüyorum.Ama fiyat konusunda yorumlara ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bütün indirimler uygulanmış hali bu zaten.Titanium olayına gelince bu fiyata benzinli trend den geldim zaten basamak basamak :)Sona dayanmış durumdayım yalnız.Donanımların yeterli geleceğini düşünüyorum.Ama fiyat konusunda yorumlara ihtiyacım var.

Hangi indirimler var mesela bize net birşey söylemediğiniz süree yardımcı olamayız (kendi adıma)

Donanım yeter tabi ki..Sitede yeni araç alanların fiyatılarına ve teklif kısmına bakmanız tavsiyedir.

Hayırlı olsun şimdiden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben size bir öneride bulunmak istiyorum, sırf galatasaraylısın diye :D

Madem benzinli motor ve trend ile başladın..

1.0 ecoboost 125 ps Focuslar Haziran ayında gelmeye başlıyor donanımlarda ufaktan değişiyor..Acelen yoksa bunları bir araştır derim..Çok km yapmayacaksanda dizel'e fazla para verme boşuna..

1.0 ecoboost diye aratabilirsiniz forumda oldukça konu ve yorumlar mevcut.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 ecoboost 125 ps Focuslar Haziran ayında gelmeye başlıyor donanımlarda ufaktan değişiyor..Acelen yoksa bunları bir araştır derim..Çok km yapmayacaksanda dizel'e fazla para verme boşuna..

Bende bunu bekliyorum ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

takas indirimi, sadık ford kullanıcı indirimi bide malum yetkili satıcılar liste fiyatından kendi inisiyatiflerinde indirim yapıyorlar her zaman..Ek olarak boya koruma, ilk bakım ücretsiz bide arka park sensörü olacak...1.0 motora gelince ben yakıt anlamda büyük bi değişiklik beklemediğim gibi, gücüde dizelle kıyaslanmaz bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyse bunu bir kenara not edelim ....belki ileride ihtiyaç doğabilir........ :):yazyaz: :yazyaz: :yazyaz:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlkay şu kadarını söyleyim...bu fiyat konusunu satış danışmanı dahil doğru düzgün kimse tahmin edemez....onlar satış derdindeler...tabii buda doğal.....Sen yapabildiğin kadarını yapmış gözüküyorsun...Şimdi teslimden önce arabanın sağını solunu boya değerlerini yani şöyle heyecanını bir kenara bırakıp aracı iyice bir incelemeni öneririm...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.