Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 Ford Focus /2002 1.8 T Vw Passat

burak emre

Önerilen Mesajlar

Sen ne kadar birsey biliyorsan bizde biliyoruz :) senin tercihin..

Senin bildiklerini duayenler dahi bilmiyormuş onu gormuş olduk bu yazdıklarından :)

Ne alaka duayenlerle falan? ford sevmen vw i kalitesiz marka yapmaz. Vw kalite gerçeğidir bunu kabullen. İlerde fordta mühendislik mi yapacaksın neden bu kadar tutucusun fordta bilmiyorum ama volkswagen in hakkını yeme bence!

Ben söylüyorum kendi fikirlerimi vw böyledir şöyledir diye.Sende söyle bilmediğimiz birşey varsa bilelim.Amaç bilgi paylaşımı sonuçta forumda.

Nedir yani ''sen ne kadar birşey biliyorsan bizde biliyoruz'' lafı ?

Deki mondeo şunlar şunlar yüzünden passattan üstündür de.

Teknolojisi daha gelişmiştir de.Vw de mühendislik zayıf de. Nedenlerini söyle bizde bilelim yani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vw kalitesiz cümlesi göster bana forum'u terk edeceğim :)

Etmezsem en kalitesiz adamım ben, sen önyargı ile benim yorumuma saygı göstermiyorsun farkında değilsin..

Forumun amacını bana öğretmek istemedin sanırım , sadece bilgi amaçlı tekrarladın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üstünlük konfor ise olabilir ama üstünlük konfor ile olmaz, marka tercihi diye birşey vardır kişi ona yönelir..Kimine o fazla gelebilir. :yeah:

Mondeo her türlü üstün notlar almayı başaran bir araç..

Çok abartılıyor bu araç çok..

Kimse bilmez pek, 94-95 model mondeolarda adaptif amartisör vardı..buton ile yumuşatabilirdiniz :) Bunlar marka tercihi

İste o sence...

:)

Türkiye de ki deger ve donanıma bakarak arabanın gercek gorevini es geciyorsun ...

Sen ne kadar birsey biliyorsan bizde biliyoruz :) senin tercihin..

Senin bildiklerini duayenler dahi bilmiyormuş onu gormuş olduk bu yazdıklarından :)

yorumların passat vs mondeo kıyaslamasında mondeoyu tutmuş olmak olmuyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Passatın artılarını söylüyorum.fikirlerimi beyan ediyorum.Kendi şahsı fikrim olduğunuda vurguluyorum.

.''Sen ne kadar birsey biliyorsan bizde biliyoruz :) senin tercihin..

Senin bildiklerini duayenler dahi bilmiyormuş onu gormuş olduk bu yazdıklarından :) '' yorumu geliyor :D :D

Takıldığım yer duayenler meselesi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw o değilde Focuslarda bakım 15.000 de bir aynı motorlu volvoda 10.000 de bir :) otokoç 50.000 bakımı için 630 tl samsun ve trabzon yetkili servisleri 450 tl istedi aynı parçalarla olacak bakıma.gece gece sinirler gerildi göz göre göre kazık yiyeceğim için :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

98 Passat vardı Focustan önce 1.8 Turbosuz... Motor olarak şimdiki Focus tabiki çok çok daha iyi ama konfor olarak, ağırlık olarak ve zaman zaman güven hissi olarak tabiki Passat daha önde.. İç hacmi bile yeter tek başına.. Ben bile genç yaşta olmama rağmen zaman zaman Passatın konfor ve rahatlığını aramıyo değilim.. Ama tercih meselesi tabiki.. Bazısı mesela trilyonlar içinde yüzüyo ama sürekli Passat'a biniyo yada A6'ya veya E200'e..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw o değilde Focuslarda bakım 15.000 de bir aynı motorlu volvoda 10.000 de bir :) otokoç 50.000 bakımı için 630 tl samsun ve trabzon yetkili servisleri 450 tl istedi aynı parçalarla olacak bakıma.gece gece sinirler gerildi göz göre göre kazık yiyeceğim için :D

suyu kazık satmasaydın adama bak karma işte çıkıcak bişiler.... :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Ben bile genç yaşta olmama rağmen zaman zaman Passatın konfor ve rahatlığını aramıyo değilim..

Bende yaklaşık 1,5 senedir focus2 kullanıcısıyım , ondan önce 99 model 1.6 8v SR motor Bora vardı , şahsen hala arıyorum performans ve arka diz mesafesi darlığı haricinde :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.