Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Start Stop Sorunu

Ali H.

Soru

Geçen hafta 15000 bakımı için servise gitmiştim,bakımla birlikte yeni yazılımda yüklediler.Daha önce araç ısınmadan stop etmiyordu ama şimdi ilk çalıştırmamda hem stop etmiyo hem start stop devreye girmiyo.Sarı ışık yanıyo off göstergesi çıkıyo.Kendim devreye sokmak için tuşa basıyorum tuşa basıyorum ama işlemiyo.Start stobun devreye girmesi için arabayı tekrar çalıştırmam gerekiyo.Servise gittim göstermeye,orda aynı sorunu tekrarlamadığı için bir işlem yapamadılar.Böyle bir sorunla karşılaşan ya da bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

servise gittim ama sorun bendeymiş...emniyet kemerini takmayınca çalışmıyormuş:):)emniyet kemerinin yerine takılan aparat yüzünden emniyet kemeri ikazı bozullmuş...bende kemeri takmayınca çalışmıyormuş...kurallara uymamanın dezavantajı galiba...

teşekkürler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

servise gittim ama sorun bendeymiş...emniyet kemerini takmayınca çalışmıyormuş :):)emniyet kemerinin yerine takılan aparat yüzünden emniyet kemeri ikazı bozullmuş...bende kemeri takmayınca çalışmıyormuş...kurallara uymamanın dezavantajı galiba...

teşekkürler...

Aklımızda bulunsun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçen hafta 15000 bakımı için servise gitmiştim,bakımla birlikte yeni yazılımda yüklediler.Daha önce araç ısınmadan stop etmiyordu ama şimdi ilk çalıştırmamda hem stop etmiyo hem start stop devreye girmiyo.Sarı ışık yanıyo off göstergesi çıkıyo.Kendim devreye sokmak için tuşa basıyorum tuşa basıyorum ama işlemiyo.Start stobun devreye girmesi için arabayı tekrar çalıştırmam gerekiyo.Servise gittim göstermeye,orda aynı sorunu tekrarlamadığı için bir işlem yapamadılar.Böyle bir sorunla karşılaşan ya da bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Mrb , 2011 style plus araçımda start stop ta sorun çıktı. 1, yıldır sorunsuzca kullanıyordum ama 3 gündür start stop devreye girmiyor siz serviste yaptırabildiniz mi sorun neymiş bulabildiler mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1. Akü voltajı düşünce çalışmıyor

2. Klima devrede ise ve iç-dış ısı farkı fazla ise çalışmıyor

3. 0 derece altında ve 30 derece üstünde çalışmıyor

4. Motor soğuksa veya aşırı ısınmışsa çalışmıyor

5. Sistemi kontrol eden sensörlerden veri akışı kesilirse çalışmıyor, mesela klima bağlantısı olan kablo soketinden ayrıldığında çalışmıyor

6. Arabayı yıkattığımda bir süre çalışmıyor, bazen bir gün kadar

7. Ve en önemlisi canı istemediği zaman çalışmıyor

1 ile başlayın...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.