Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Style Cam Çıtaları

Önerilen Mesajlar

bir de otokoç ve tur oto'yu aradım az önce.. otokoç'tan da 3000 tl dediler.. sebebini anladım.. fitiliyle birlikte geliyormuş.. kelebek camındaki çıta kelebek camı ile bütünleşikmiş ve o parça kelebek camı ile birlikte geliyormuş. dolayısyla orijinal takılacaksa kelebek camlarının da değişmesi gerekiyormuş.. hatta style bir araca yılbaşında uygulamış konuştuğum yetkili..

tur oto orijinal yok dedi yan sanayi varmış.. Omsa mı diye sordum evet dedi.. montaj dahil 120 TL dediler..

bakıcaz artık..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir de otokoç ve tur oto'yu aradım az önce.. otokoç'tan da 3000 tl dediler.. sebebini anladım.. fitiliyle birlikte geliyormuş.. kelebek camındaki çıta kelebek camı ile bütünleşikmiş ve o parça kelebek camı ile birlikte geliyormuş. dolayısyla orijinal takılacaksa kelebek camlarının da değişmesi gerekiyormuş.. hatta style bir araca yılbaşında uygulamış konuştuğum yetkili..

tur oto orijinal yok dedi yan sanayi varmış.. Omsa mı diye sordum evet dedi.. montaj dahil 120 TL dediler..

bakıcaz artık..

Hocam 120 de Çok 70 TL Takması da Kolay Kendiniz Yapabilirsiniz Gerek Yok Fazladan Para Vermeye...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bakıcaz artık..

ne yapıcaz peki????

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Omsa nın Antalyada bayiisi oludğunu Şemsi bey sayesinde öğrendiğim gün gidip taktırdım :D küçük birşey olsada arabayı değiştiriyor.Toplam 70 tl ye mal oldu

6b1xy.jpg

6b2g0.jpg

6b2js.jpg

güzel olmuş, güle güle kullanın kazasız belasız...

Antalya da nerede bu uygulamayı yapan yer :-D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel olmuş, güle güle kullanın kazasız belasız...

Antalya da nerede bu uygulamayı yapan yer :-D

Tekelioğlu tuning eski sanayide özdoyumun 2 sokak üstü 666 sok.Ayrıca antalyada güzel bir kol dayama bulabilirseniz bende sizden haber bekliyorum :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekelioğlu tuning eski sanayide özdoyumun 2 sokak üstü 666 sok.Ayrıca antalyada güzel bir kol dayama bulabilirseniz bende sizden haber bekliyorum :)

teşekkür ederim :-)

valla kol dayama ile ilgili burada bir iki örnek gördüm ve pek beğenmedim, arabaya daha uygun modeller çıkar diye ümit edip ara ara netten arıyorum...

bulabilirsem tabi ki buradan haber veririm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cam çıtalarını serviste 150 TL ye yaptıklarını sölediler.serviste yaptırmaya değermi yoksa başka biyerde otoaksesuarcıda falanmı yaptırsam.kalite farkıda olurmu yoksa standartmıdır.

Omsa Tuningden bakabilirsiniz kargoyla yolluyolar tabi bide bayisini bulursanız korgoyla uğraşmadan gidip taktırabilirsiniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.