Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Style Cam Çıtaları

Önerilen Mesajlar

Aybars sis farı çerçevesi ve kol dayamada yaptırdıkmı işlem tamamdır. :)

Sis farı çerçevesini buldum Antalya otokoçta var toplam 236 tl herşey değil çok pahalı geldi bana omsanı bekliycez artık :)

Aybars Altay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cam çıtalarını serviste 150 TL ye yaptıklarını sölediler.serviste yaptırmaya değermi yoksa başka biyerde otoaksesuarcıda falanmı yaptırsam.kalite farkıda olurmu yoksa standartmıdır.

hangi servismiş o ya?

az önce ankara ford tan oto'yu aradım cam çıtaları ile alakalı olarak...

aracı komple çevirmek istiyorsanız (ne demek istediği konusunda anlayan varsa beri gelsin) 3000 TL'yi bulur dedi... 3000 TL... dedim ki peki komple çevirmesek de (!) sadece kapı ile birleştiği noktalara koysak ne kadar? o zaman da 2000 TL'yi bulur dedi... peki dedim aynı şeyden mi bahsediyoruz acaba? hani şu kapı ile camın birleştiği noktadaki plastik yerine krom koyulan parçayı diyorsunuz değil mi? evet diyince, size hayırlı satışlar dedim kapattım...

adam 2000-3000 TL dedi yaa... konuştuğum kişi lira'dan 6 sıfır atıldığını biliyor muydu ki acaba? şüpheye düştüm şimdi..

Alperen G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hangi servismiş o ya?

aracı komple çevirmek istiyorsanız (ne demek istediği konusunda anlayan varsa beri gelsin) 3000 TL'yi bulur dedi... 3000 TL... dedim ki peki komple çevirmesek de (!) sadece kapı ile birleştiği noktalara koysak ne kadar? o zaman da 2000 TL'yi bulur dedi... peki dedim aynı şeyden mi bahsediyoruz acaba? hani şu kapı ile camın birleştiği noktadaki plastik yerine krom koyulan parçayı diyorsunuz değil mi? evet diyince, size hayırlı satışlar dedim kapattım...

adam 2000-3000 TL dedi yaa... konuştuğum kişi lira'dan 6 sıfır atıldığını biliyor muydu ki acaba? şüpheye düştüm şimdi..

Adamda nasıl bi nefes varmış ta o rakamları üfürmüş öyle maşallah diyorum.

Ama bence kesinlikle yaptımalısın burda bi araçta canlı gördüm gerçekten on numara oluyor görünüm ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hangi servismiş o ya?

Fitillerle Beraber Demiştir Belki Komple Olarak Ama Fitil de Olsa Çok Para...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fitillerle Beraber Demiştir Belki Komple Olarak Ama Fitil de Olsa Çok Para...

ya fitili de olsun yapışkanı da olsun, yanında da 1.5 iskender olsun, 3000 ne demek ya?

bir de bu aracı komple çevirmekten kastı neydi acaba onu çok merak ediyorum.. keşke sorsaydım...

aracı krom kaplatacağımı filan mı sandı ki? :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamda nasıl bi nefes varmış ta o rakamları üfürmüş öyle maşallah diyorum.

Ama bence kesinlikle yaptımalısın burda bi araçta canlı gördüm gerçekten on numara oluyor görünüm ;)

derin hocaymış arkadaş? fena üfürdü..

ya ben de düşünüyorum da bu omsa tuning'in ankara'da satıcısı yok sanırsam..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben sivastaki ford servisinde sordum.o da dedğiniz gibi sadece kapıyla camların birleştiği yerdeki plastiklerin üzerine.benim aklımı karıştıran servis dışında bazı arkadaşlar 70 tl ye yaptırdıklarını söylemesi serviste 150 tl ise serviste fiyat maduru olmamak açıkcası ama o 2000 3000 li fiyatlar varsa akşam hemen gider yaptırırım.70 tl ye yapılanla serviste yapıcakları arasında kalite farkı söz konusu olurmu bununla ilgili bi fikriniz varmı????

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben sivastaki ford servisinde sordum.o da dedğiniz gibi sadece kapıyla camların birleştiği yerdeki plastiklerin üzerine.benim aklımı karıştıran servis dışında bazı arkadaşlar 70 tl ye yaptırdıklarını söylemesi serviste 150 tl ise serviste fiyat maduru olmamak açıkcası ama o 2000 3000 li fiyatlar varsa akşam hemen gider yaptırırım.70 tl ye yapılanla serviste yapıcakları arasında kalite farkı söz konusu olurmu bununla ilgili bi fikriniz varmı????

omsa ürünleri kullanıyolar genelde,gerek yok bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.