Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Frende Benek Benek Lekeler

ferhat tezcan

Soru

Geçen gün aracımı yıkamaya götürdüm.Oradaki çalışan vatandaş jantlara bir sprey sıktı.Sordum nedir diye parlatıcı dedi sonuç ilk yıkamada hoş bir parlaklık fakat şu an sol balatanın üzeri benek benek lekeler oluştu ne yapsam çıkmıyor.Tamda o adamın spreyi sıktığı yer.Şimdi ne yapsam bilemedim.Balataları boyamak istemiyorum daha sonra sıcaktan kabuk kabuk dökülüyor 2 ayda bir tekrar tekrar boyamak gerekiyor.

Balataların üstüne kapak düşündüm.Takan varmıdır bu balata kapaklarından aracına?Mesela benim aracım beyaz siyah mat bir kapak hoş durur sanki.

Şimdiden yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Fren ile ilgili bir problem yaratma durumu yoksa ellemeyin birazda benekli olsun. :):P İki güne unutursunuz, kapak almaya değmez bence 1-2 benek için. İlla ki çıkacaktır oraya nasıl yapıştıysa.

Jant temizleme spreyi alıp deneyin belki beneklerden sizi kurtarır. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Zaten bir bakım sonra balatalar değişecek...Takmayın kafanıza.....

Sanırım sorun kaliperlerde balatalarda değil.

Zamanla allerji gerileyecektir, muhtemelen oksitlenme.

Bakım sırasında söküldüğünde biraz uğraşılır, en kötü ihtimalde arzu edilen renge boyanıR...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.