Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Çıkan Kitaplar....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Q9DIi.jpg

Simyacı, İspanya'dan kalkıp Mısır Piramitlerinin eteklerinde hazinesini aramaya giden Endülüslü çoban Santiago'nun masalsı yaşamının felsefi öyküsüdür.Simyacı'yı bulmak kendini bulmaktır...Simyacı'nın dünya çapında bu kadar satmasının sebebi belki de kılavuzculuk niteliğinin ön planda olmasıdır.Simyacı'yı okumak , herkes uykudayken şafak vakti güneşin doğuşunu beklemektir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ahmetçim, migrenin varsa tavsiye etmem. Safi protein aliyorsun. 1 gun zor dayandim. Basim catladi resmen. Acliktan degil protein yuklemesinden. Bu arada uygulayabilirsen gercekten kilo verdiriyor, yapan arkadaslarim oldu. Ama bobreklere yukleniyor bu tarz tek tip diyetler. Bence her besinden yeteri olcude alinmasi lazim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahmetçim, migrenin varsa tavsiye etmem. Safi protein aliyorsun. 1 gun zor dayandim. Basim catladi resmen. Acliktan degil protein yuklemesinden. Bu arada uygulayabilirsen gercekten kilo verdiriyor, yapan arkadaslarim oldu. Ama bobreklere yukleniyor bu tarz tek tip diyetler. Bence her besinden yeteri olcude alinmasi lazim.

Bende kitabı bitirmeden uygulamam zaten. Herşeyiyle mantığıma uyacak ki yapayım diyeti ;) İlk bölümleri nasıl diyetin ortaya çıktığı falan fistan okudum o bölümleri :) Bide İlk 5 gün sadece protein yüklemesi, owww çok sert :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende kitabı bitirmeden uygulamam zaten. Herşeyiyle mantığıma uyacak ki yapayım diyeti ;) İlk bölümleri nasıl diyetin ortaya çıktığı falan fistan okudum o bölümleri :) Bide İlk 5 gün sadece protein yüklemesi, owww çok sert :D

ahmet selam ben 2 ay dukan dıyetıne harıyen uymus bırıyım toplamda 8 kılo verdım proteın ağırlıklı bır dıyet,dr kontrolune gıttıgımde kolestorel şeker yağ kas ölçümleri hesp dengeli cıktı,bu dıyetı uygulaman ıcın öncelikle kitabı cok ıyı okuman gerekli,eğer et tavuk balık sevıyorsan tavsiye edebileceğim bir diyet.günde 30 dk mutlka yürüyüş

diyor ki dukan;1 kadeh şarap içebilirsin ama unutma 1 kadeh için ertesi gün 30 dk + yürümen gerekir ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ahmet selam ben 2 ay dukan dıyetıne harıyen uymus bırıyım toplamda 8 kılo verdım proteın ağırlıklı bır dıyet,dr kontrolune gıttıgımde kolestorel şeker yağ kas ölçümleri hesp dengeli cıktı,bu dıyetı uygulaman ıcın öncelikle kitabı cok ıyı okuman gerekli,eğer et tavuk balık sevıyorsan tavsiye edebileceğim bir diyet.günde 30 dk mutlka yürüyüş

diyor ki dukan;1 kadeh şarap içebilirsin ama unutma 1 kadeh için ertesi gün 30 dk + yürümen gerekir ^_^

Mrblar Aylin. Kitapta güzel bilgiler var ilgimi çekti, bitirmeden uygulamaya geçmem zaten. Eşimde Yakup gibi özet bekleyenlerden :D Bi iki güne bitiririm kitabı....

Bide bu yazdıklarını sevmemek mümkün mü ya :yemek:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.