Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Lancia Thema - Resimli İnceleme

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Buarada artık 300M felan olmayacak....Yani ben olsam cysler alırım felan yok :) bunu alacaksınız :zha:

Abd'deki lancia'lar da chrysler oluyor.

Yeni dönemde Chrysler artık Lancia logosuyla satılacak, Dodge ithal edilmeyecek. Jeep, Tofaş’ın premium SUV markası olacak...

İtalyan Fiat ile Chrysler’in global ortaklığına paralel, Chrysler, Dodge ve Jeep artık Tofaş çatısı altına girdi. Türkiye’de Chrysler, Jeep ve Dodge markalı araçlar ve yedek parçalarının satış ile dağıtımı için 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren Tofaş yetkilendirildi. Ancak Chrysler’in yüzde 53.5 hissesine sahip olan Fiat Grubu’nun Avrupa pazarlarıyla ilgili aldığı kararlar doğrultusunda, Türkiye’de Chrysler artık Lancia markasıyla satılacak. Dodge, Türkiye’ye ithal edilmeyecek. Jeep ise Tofaş çatısı altında kendi markasıyla faaliyetlerine devam edecek.

Detay;

http://www.lanciachryslerexperience.com

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2. el alırım chrysler alırım ^_^ İnat değil mi :)

Hem bu kasanın SW versiyonuna bitiyorum. Alcak tavanı chop top tavan hissi veriyor. 20 inch krom jantlar çok yakışıklı duruyor. Bunlar Amerikan temaları Lancia ile bağdaştıramıyorum.

Sevmiyorum böyle çakma şeyleri... Lanciayı da sevmiyorum. (delta intregrale hariç onunda ismini hiç ettiler zaten)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.