Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Grand C Max Tdci Mi Ecoboost Mu Önerirsiniz?

özer aygül

Soru

kullanma test etme imkanı bulabilen arkadaşlar grand c max için tdcı mı ecoboost mu önerirsiniz sanki tdcı da hızlanma 14.1 sn motora araç ağır geliyor gibi 1,5 ton oluyo araç ecoboost da ise 8.9 sn ve 100 kilo daha hafif araba ayrıcca ecoboost 2000 tl daha ucuz ne dersniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

1) EB adamın ocağına incir ağacı diker.

2) İkinci elde turbo benzinli 7 kişilik MPVyi satmak mümkün olmaz (sahibinen satılık ecoboost cmax grandcmax kaynıyor)

gibi sebeplerle kesin dizel . Varsın yürümesin ..

Fiesta focusun ve mondeonun benzinlisi 2. elde alıcı bulur ama MPVlerin böyle bir şansı hiç yok

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

walla Özer beyin kıstasları hızlanma, motorun çekmesi fln gibi geldiği için mesajından anladığım kadarıyla o yüzden EB dedim.. ama yok ben ikinci eli düşüneyim, aman törr törr gideyim ise o zaman elbette dizel..

ama yine kendi tercihim EB..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

walla Özer beyin kıstasları hızlanma, motorun çekmesi fln gibi geldiği için mesajından anladığım kadarıyla o yüzden EB dedim.. ama yok ben ikinci eli düşüneyim, aman törr törr gideyim ise o zaman elbette dizel..

ama yine kendi tercihim EB..

Törr..törr... derken...sanki bir aşağılama sezdim.. :kıhkıh: ..Yani dizeller ezik mi şimdi...ezik mi görüyorsun.... ^_^:kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Törr..törr... derken...sanki bir aşağılama sezdim.. :P ..Yani dizeller ezik mi şimdi...ezik mi görüyorsun.... :pist::kıhkıh:

abi çok kuvvetli sezgilerin var.. törr törr tabi.. ezikliyorum, fakirler sizi :kıhkıh:

ucuz yakıt alıcam diye 10bin fazla ver ondan sonra ekonomi yapıyorum de.. :zha: :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Forumda konuyla ilgili karşılaştırma tabloları bolca yayımlandı. Keyif alacak ve senede en fazla 20000km yaparak 4 yıl binerim diyorsanız maliyetleri denk gelecektir. Ancak 2.el satış konusu tabiki düşünülmeli. Pek kolay görünmüyor. Tercih meselesi. Ben şahsen EB derim. Ama nihai karar öncesi kesinlikle EB'li bir C-MAX'i test edin derim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Forumda konuyla ilgili karşılaştırma tabloları bolca yayımlandı. Keyif alacak ve senede en fazla 20000km yaparak 4 yıl binerim diyorsanız maliyetleri denk gelecektir. Ancak 2.el satış konusu tabiki düşünülmeli. Pek kolay görünmüyor. Tercih meselesi. Ben şahsen EB derim. Ama nihai karar öncesi kesinlikle EB'li bir C-MAX'i test edin derim...

Bence Tdci grand c-max sürmeli :pist:

Şüpheli olan o :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence Tdci grand c-max sürmeli :pist:

Şüpheli olan o :kıhkıh:

Grand olmamakla birlikte EB ve TDCI C-MAX'lerin ikisini de kullandım. EB'nin keyfi inanılmaz güzel... TDCI'da kısa süreli pik bir ivmelenme sağlıyor ama EB ile kıyaslanamaz bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mesele kaç yıl kullanılacak ve ikinci elde aşırı değer kaybı ve zor satışa tahammül edilebilir mi? (Ayrıca benzin masrafı) Buna ancak alıp kullanacak kişi karar verebilir. Kullanım zevki tabiki EB.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

7 kişilik bağımsız arka süspansiyonlu minibüsün her tarafı sürüş keyfi olsa ne olur. Sert girilen her virajda sağ arkadakinin elindeki ayran dökülür.

Biraz hızlı kullanılan yollarda sağ arkadaki çocuğun kusacağı garanti (5 kişilikle bile oğlumu çok kusturdum ordan biliyorum)

Keyif için alınacaksa ecoboost focus SW alınır bagaja eski usul 2 kişi oturtulur olur biter.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

eski usül bagaja oturunca kusma engellenmiş mi oluyor? tabi kusma yok ama kafayı gözü sağa sola çarparak parçalamak mümkün

tekrar söylüyorum sadece grand c max tdci ve ecoboost kullanan varsa onların fikirlerine ihtiyacım var

özer aygül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.