Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Ozan Murat

Ford Focus III Krom Cam Çıtası

Arkadaşlar merhaba. Ford Focus 3 Sedan Style Plus aracıma aşağıda linkte verdiğim cam çıtasını almak istiyorum. Daha önce gören,kullanmış ya da bilgisi olan varsa yorumlarını bekliyorum. Yardımlarınız için teşekkürler. (Her iki resim de aynı fakat omsa tuning daha uygun bir fiyatla satışa sunmuş)

http://www.omsatunin...si,PR-5062.html

http://www.eliftunin...si_36513.html#0

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son uçlarının keskin olması dışında sorun yok denilebilir. Keşke pahını alıp yuvarlasalarmış.. Onun dışında gayet başarılı..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biz omsa dan aldık memnunuz..

Demek ki montajını adam gibi yapınca omsa'nın çıtaları gayet güzel uyuyor F3'e :claps:

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim orjinal kromlarda (sanırım deterjan yüzünden) leke oluştu. Neyle çıkar, fikri olan var mı?

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim orjinal kromlarda (sanırım deterjan yüzünden) leke oluştu. Neyle çıkar, fikri olan var mı?

ispirto ile silersen çıkar diye biliyorum

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.