Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

garantili durumlar ?

Guest fatih yıldız

Soru

Guest fatih yıldız

şekil 1..ön cam plastik kenar çıtaları yıkamacılar tarafından hasar görmüştür garanti den karşılanırmı ?

şegil 2. 10 günlükken yan cam patlatıldığında cam cepten alınmıştır fakat yan kapı direği çatlağı da hırsızlar tarafından yada camcı tarafından oluşmuştur sonradan farkedildi bunun da garantisi olamazmı acep

post-1915-0-20964500-1335468559_thumb.jp

fatih yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Guest fatih yıldız

Kaskoya müracaat edeceksiniz....Garantiden yapılmaz....Üretim hatası değil...Belki ön cam yan çıtaları eğer yıkama sırasında sorlama falan değilde su yüzünden kalktıysa garantiye girer,yan cam çıtası ise kesinlikle girmez....

ön cam çıta kesikleri kesinlikle yıkamacı hatası

yan taraf için ise kaskoyu düşündüm ama delinmesi pek iyi olmaz

fatih yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Siz olsanız yaparmıydınız? Sonuçta garanti mekanizmasının oluşturulma nedeni üretimden kaynaklanabilecek sorunlara ilişkin telafi mekanizmasının oluşturulma ihtiyacı. Saydıklarınızın hiçbirisi üretimden kaynaklanan şeyler değil. Yapmalarını nasıl bekliyorsunuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Guest fatih yıldız

Siz olsanız yaparmıydınız? Sonuçta garanti mekanizmasının oluşturulma nedeni üretimden kaynaklanabilecek sorunlara ilişkin telafi mekanizmasının oluşturulma ihtiyacı. Saydıklarınızın hiçbirisi üretimden kaynaklanan şeyler değil. Yapmalarını nasıl bekliyorsunuz?

ben olsaydım yapardım

çünkü yan cam üretilmedi diye camcıya yollayan kendileri

plastik-kauçuk aksam ise bu kadar dayanıksız mı olmalı suyla bile kesilsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

birde şu garantiye giren durumlar hakkında forumda bir bilgi bulamadım konusu geçtimi veya döküman mevcutmu bu konuda

Sanırım yok, kitapçıkda belki yazar..

Özetle kullanıcı hatasından kaynaklanmayan herşey geçerli..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sanırım yok, kitapçıkda belki yazar..

Özetle kullanıcı hatasından kaynaklanmayan herşey geçerli..

Garanti olayı kitapçıkta arka sayfalarda yazıyordu sanırım..Ayrıca ford garanti diye bir broşür var benim arabada alırkenverilmişti,onda da yazıyordu....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.