Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

ford, şampiyonlar ligi reklamı..

Mustafa Anil

Önerilen Mesajlar

barcelona-chelsea maçını izlerken fark ettim.. ara reklamlarda, ford un sponsor olarak tanıtımı vardı, arkada ise, karanlıkta:), silüet olarak "focus 3" farlarını yakıp kapatıyordu:).. hoşuma gitti..

sonra aklıma geldi;

hatırlarsınız mutlaka, ford fiesta yeni kasa ilk çıktığında, sürekli reklamları oynar dururdu, imrenirdik veya imrenirdim arabaya, arka arkaya, bıktırırcasına, her kanalda, her program arasında oynatılırdı bu reklam..şeker kırmızı fiesta.. zaten araba reklam dan mıdır bilmiyorum, adım başı, binlercesi yolda dolaşır oldu:))

hiç dikkat ettiniz mi, bizim focus 3 için reklam,tanıtım vb. yok, sadece kampanya reklamlarında 5 i bir yerde modellerin:))., bunun eksik olduğunu fark ettim.. acaba ford tr nin bir bildiği mi var, reklam gelecek mi, onlara yazsak mı, sitem etsek mi:))..

yoksa aman boşver deyip, nerede çokluk, orada fazladan focusluk:) deyip, bilen biliyor, binen biniyor mu diyelim.. az olan daha değerlidir mantığıyla:))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki Yakub BeY, o zaman neden reklam yapıyorlar ki büyük firmalar?? satışa etkisi olmaz demeyin, mutlaka bir payı vardır..

Mutlaka var canım ama satış düştü; hadi reklam deyip, kısa vadede satışı arttıramazsın ..Demek istediğim bu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mutlaka var canım ama satış düştü; hadi reklam deyip, kısa vadede satışı arttıramazsın ..Demek istediğim bu..

Laf satışlara gelmişken şunuda belirtiyim son 1 aydır çok daha fazla yeni focus görür oldum,tesadüfte olabilir,baharla birlikte bi miktar satışlarda kıpırdamadanda olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok az da olsa, tek tük focus görünür olmaya başladı kahramanmaraş ta:).. fakat ben Yakup Bey kardeşimden focus toplantı günündeki araçların arkasındaki focus logosu mu diyeyim, çıkartması mı diyeyim, ondan istiyorum.. haber bekliyorum.. karşımdaki focus sahibinin, focusclup üyesi olması daha bi sıcak geliyor, daha bir samimi oluyor bakışmamız, tabi birbirimizdeki logolora görürsek:)) gibime geliyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok az da olsa, tek tük focus görünür olmaya başladı kahramanmaraş ta:).. fakat ben Yakup Bey kardeşimden focus toplantı günündeki araçların arkasındaki focus logosu mu diyeyim, çıkartması mı diyeyim, ondan istiyorum.. haber bekliyorum.. karşımdaki focus sahibinin, focusclup üyesi olması daha bi sıcak geliyor, daha bir samimi oluyor bakışmamız, tabi birbirimizdeki logolora görürsek:)) gibime geliyor..

Sitenin en üstünde duyuru bölümünde ki açıklamamız ;

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.