Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Araç için Evraklar

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar tescil işlemlerinizle ilgili size yardımcı olabilirim trafik polisiyim ve tescil işlemleri ile ilgii çalışıyorum eğer halen tescilinizi yaptırmadıysanız bayiden fatura ve fotokopisi, aldığınız yılda geçerli yetki belgesi, uygunluk belgesi, sigorta ve kimlik fotokopisi, ek -1 formu 135.5 tl tescil ve trafik belgesi ücreti ile işlemlerinizi yaptırabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Arkadaslar,

Kısmet olursa yarın veya ertesi günü yeni bir focus alacagım. Fakat ilk sıfır arabam olması nedeni ile ne evrak gerekir, peşin ödemeyi nasıl yapmalı, plaka ve ruhsatı nasıl çıkarıcaz bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

Bildiğim kadarıyla en azından açık bir fatura kestirip şasi ve motor numarasını yazdırmak lazım, ödeme için tahsilat makbuzu isteyip ruhsat geldiğinde paranın ödenmesi gerekmektedir fakat firmalar bu şekilde çalışmıyorlar sanırım ve ödemeyi peşin alıp sonrasında bu işlemleri yapıyorlar. Arabayı alacagım yer Gebze deki Nazer otomotv, tanıyan var mı aranızda?

Ayrıca plaka vb işlemleri ben kendim yaptıracagım bu konuda da fikirlerinize ve bilgilerinize acil ihtiyaç duymaktayım

tesekkurler,

siz parayı verin yeter,onlar gerisini halleder
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm işlemleri bir Trafik müşavirliği aracısıyla hallettim, 135,5 tl ye ek olarak bir 70 TL daha verdim ve akabinde ruhsat + plakamı aldım çok basit oldu, peşinden koşturmamış, zamanım çalınmamış oldu :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.