Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Wallpaper Köşesi

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 131
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ya şimdiiiiiiiii öle yerlere geldinizki...gençligimde faruk pekere aşırı benzeitirlerdi beni de....hey allahım...neyse bi dügünde yaşlı bir teyzemiz de benzetti ay.yavrımmmm o adama cok benziyon ama hep kötü rollere giriyo be yavrumm falan...boşver anne dedim ya..rolün iyisi kötüsü olmaz....neyse bir resim birden fazla diyalog demekki o dönem herkes pencere sıkıştırma derdindeymiş...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya şimdiiiiiiiii öle yerlere geldinizki...gençligimde faruk pekere aşırı benzeitirlerdi beni de....hey allahım...neyse bi dügünde yaşlı bir teyzemiz de benzetti ay.yavrımmmm o adama cok benziyon ama hep kötü rollere giriyo be yavrumm falan...boşver anne dedim ya..rolün iyisi kötüsü olmaz....neyse bir resim birden fazla diyalog demekki o dönem herkes pencere sıkıştırma derdindeymiş...

Hah ha a a !.. Gerçekten de andırıyorsun ama, bende çok güzel Tecavüzcü Coşkun taklidi yapardım bu esnada sinir olup çığlık atan bile olurdu :k :D ıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

bence sen gel al arabayı nasılsa garfi yok...ne yaparsan yap...geri getirmeyi unutma (sloganı verelim alttan test arabalarındaki) mali bilancoyu..cıkart..ne yapayım...bugün sabuncubeli...dikiz aynası beyazmıbeyaz.....bir focus 3 arkamda saygılar deim...gec...gecerken birde korna...önüme aldım zınnnnnk dedi uctu gitti...dikiz aynasından bile güzel gavur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.