Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Style hb Aytozu gri aracıma hangi jant sizce ?

Aydın Aygün

Önerilen Mesajlar

bulursanız en üstekini tek geçerim. ;)

bulursanız en üstekini tek geçerim. ;)

En üstteki benim de çok hpsuma gidiyor gayet sade ve alımlı gösteriyor aracı ama diğer modeller de kafamı karıstırmıyor değil. En azından aracın uzerinde görmek istiyorum nasıl durduğunu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba şık olunca hepsi ayrı bir güzel duruyor...

İşte gönül istiyor ki şeker kırmızısını , hardal sarısını , gece grisini , siyahını , beyazını , fümesini , lacivertini hepsini alıp bütün beğendiğim jantları her birine takayım. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ilk gönderdiğin lansman jantlarını vakti zamanında 1000 liraya bulmuş ve almamıştım. Arabanın önüne koyunca içime sinmemişti. Çok boş kalmıştı.. Öteki koydukların zaten matah jantlar değiller. Style ın jantları zaten gayet başarılı. Ben bunlar için para vermezdim.

Şu janttan bulabiliyorsan al. Yoksa hiç elleme. He bulursanda beğenmezsen falan bana haber ver ben alıp mondeoya takayım.. :)

2012-Ford-Focus-Zetec-S-wheel.jpg

2012-Ford-Focus-Zetec-S-front-three-quarters.jpg

Mertol Kip tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ilk gönderdiğin lansman jantlarını vakti zamanında 1000 liraya bulmuş ve almamıştım. Arabanın önüne koyunca içime sinmemişti. Çok boş kalmıştı.. Öteki koydukların zaten matah jantlar değiller. Style ın jantları zaten gayet başarılı. Ben bunlar için para vermezdim.

Şu janttan bulabiliyorsan al. Yoksa hiç elleme. He bulursanda beğenmezsen falan bana haber ver ben alıp mondeoya takayım.. :)

2012-Ford-Focus-Zetec-S-wheel.jpg

2012-Ford-Focus-Zetec-S-front-three-quarters.jpg

Abi bu jantlar griyi iyice boğar sanki gibime geldi. Ben az kollu bişiler istiyorum. Ama mondeoya güzel olacagından eminim. Eğer olurda karşılaşırsak aklımdasın :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.