Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Instagram nedir yahu ???

Önerilen Mesajlar

yaw iphone olan sensin sonuçta ipadi olanlarda var eeeeee milet otunu mokunu koyuyor birkaç focus resmi de yada site buluşmaları falan neden orda olmasın dedim....istesen yaparsın...

Yapalım abi neden olmasın.. Neyimiz eksik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende onu diyorum paylaş hem twitter hem facebook kullanıcılarıda takip edip davet edebiliyorsun sonuçta uygulamayı indirip hem arsivdeki hemde yeni fotograflrını koyabilirsin hemde andoridçilere (ferhata) kapak olur ayrıca senin vardı sitede paylaştığın raylar demiryolu haydarpaşa ve diğer fotografların onları koymakla başlayabilirsin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw iphone ve ios atıp tutuyon al işte sadece sana özgü bir uygulama bu kadar andoridçi varken sıradışı olmanın keyfi resimlerinde çok güzel tekrar baktım..neyin eksik ya...şöyle bir focus III ün loş bir ortamda ledleri yanmış çeksen süper olur olmadı diğer arkadaşlarında çektikleri sayende yer alır..konu bu..tabiki seçim senin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw iphone ve ios atıp tutuyon al işte sadece sana özgü bir uygulama bu kadar andoridçi varken sıradışı olmanın keyfi resimlerinde çok güzel tekrar baktım..neyin eksik ya...şöyle bir focus III ün loş bir ortamda ledleri yanmış çeksen süper olur olmadı diğer arkadaşlarında çektikleri sayende yer alır..konu bu..tabiki seçim senin..

Hacı abi :D

İnstagrm artık Android'de bile var ama yaparız yine. Şanımız yürür

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben yapmaya calisacam Tevfik abi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.