Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 2012 HB mi, jetta 2012 Sedan mı?

Gökhan A.

Önerilen Mesajlar

Biliyorsunuz arkadaşlar bende 2012 F3 Hb var.. Benden 2 ay önce de eniştem jetta aldı sedanlarından.. Benim arabayı incelerken bunun bagajı çok küçük içi dar vs diyo.. Diyorum ki bu hb senınkı gıbı sedan değil anlamıyor:) iki arabayı nasıl yorumlayabiliriz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıklamayı yapmışsınız zaten..

ama başlık ile ilişkilendiremedim..(hangisi mi geniş demek istiyorsunuz)

Focus sedan ve Hb içi aynı buarada

Vw sedan Hb ayrımını isimleri (golf-jetta) dahilinde devam ettiriyor..

Sedan Focus ve Jetta kıyaslanırsa arka kısım daha geniş doğrudur..Bir kaç cm :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıklamayı yapmışsınız zaten..

ama başlık ile ilişkilendiremedim..(hangisi mi geniş demek istiyorsunuz)

Focus sedan ve Hb içi aynı buarada

Vw sedan Hb ayrımını isimleri (golf-jetta) dahilinde devam ettiriyor..

Sedan Focus ve Jetta kıyaslanırsa arka kısım daha geniş doğrudur..Bir kaç cm :)

Eniştem sedanla hb karşılaştırması yapıp benım arabam daha geniş diyor, yukarda dediğim gibi benimkı hb senınkıyle karsılastırma yapacaksan bile sedan focusla yapman lazım dıyorum ama yok anlamıyor:) ıkı arabayı yan yana getırınce nerdeyse hb focusla sedan jetta aynı gibi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazıları için geçerli bazıları için geçerli değil (boy anlamında) çünkü firmalar aynı sınıfta bazen farklı kasa, bazen aynı kasa sunuyor..

Yani araç Sedan Focus'da olsa iç mekan değişmeyecek..Bagaj artacak..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eniştem sedanla hb karşılaştırması yapıp benım arabam daha geniş diyor, yukarda dediğim gibi benimkı hb senınkıyle karsılastırma yapacaksan bile sedan focusla yapman lazım dıyorum ama yok anlamıyor:) ıkı arabayı yan yana getırınce nerdeyse hb focusla sedan jetta aynı gibi :)

Her aracın kendine ve müşteri kitlesine göre + ve - leri vardır. Bunu kullanıcı belirler :)

Enişteniz size benim bagajım büyük diyorsa.. Sizde eniştenize ben (focus) seriyim siz (jetta) hantal ben dinamiğim siz sıkıcı diyebilirsiniz

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iç mekan değişikliğinden bahsetmiyor zaten.. jetta ile karşılaştırma yapıyor.. jetta (sedan) ya göre focus (hb) içi daha darmış bagajı daha ufakmış:) ama diyorum ki seninki sedan benimki hb boy kıyaslaması yapılmaz kı diyorum anlamıyor. bunu başka yoldan nasıl anlatabilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her aracın kendine ve müşteri kitlesine göre + ve - leri vardır. Bunu kullanıcı belirler :)

Enişteniz size benim bagajım büyük diyorsa.. Sizde eniştenize ben (focus) seriyim siz (jetta) hantal ben dinamiğim siz sıkıcı diyebilirsiniz

işte aradığım cevap :) teşekkur ettım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.