Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Boyada ki lekeler nasıl çıkartılır ?

Önerilen Mesajlar

.ayrıca araçlar metalik siyah renk oldukları için genelde daha önceden hazırladığımız mazotla yıkanmış kurutulmuş bezlerle silerek tozunu alırdık gayet güzel parlatır.

Bizim araç metalik renk pek sayılmaz ama parlak fümedir.Bunu bende denemek istiyorum açıkcası işe yarıyor mu gerçekten ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim araç metalik renk pek sayılmaz ama parlak fümedir.Bunu bende denemek istiyorum açıkcası işe yarıyor mu gerçekten ? :kıhkıh:

siyahtan kastım tozu çok belli ediyor diye surekli temiz tutmak zorunda olduğumuz için boyle pratik bir yol şeçmiştik her renk araca uygulanabilir.ilk zamanlar biraz fazla tozlanabilir ama çok kolay toz alınır.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim arabada da bir sürü boya tozu var,kaporta zımpara kağıdı gibi oldu,speedy de arabayı yıkattığımda sordum kille yıkama yapılması lazım dediler arkasından da boya matlaştığı için boya koruma gerekiyormuş.Bu işlem için 150 TL fiyat verdiler,fiyat uygun mu sizce ya da beni yönlendirebileceğiniz bir yer var mı?

Samet yardımcı olur bu konuda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim arabada da bir sürü boya tozu var,kaporta zımpara kağıdı gibi oldu,speedy de arabayı yıkattığımda sordum kille yıkama yapılması lazım dediler arkasından da boya matlaştığı için boya koruma gerekiyormuş.Bu işlem için 150 TL fiyat verdiler,fiyat uygun mu sizce ya da beni yönlendirebileceğiniz bir yer var mı?

boya tozunu vs kill alır , zımpara gibi yani çok çizik varsa uygulama şart elbette

kill + boya koruma içinse fiyat iyi hangi malzemeyi kullanıcakları hakkında bilginiz var mı ?

ne taraftasınız ona göre yönlendiriyim bende yapardımda şuan malzemem eksik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mevsim itibari ile asfalt çalışmaları başlar. Faydalı bir bilgi veriyim. Yolda taze asfalttan geçip arabaya sıçratırsanız.Vardığınız yerde marketden bir paket sana yağı veya benzeri alıp sıçrayan yerlerine sürün, birkaç kez tekrarlayın. Sonra yıkayın. Geçmiş olsun.

Not: Sana yağı vb katı yağ yiyenler hala varsa 2 kere düşünsün. :)

+ Margarin tahminlerden çok daha yanıcıdır, bu da bir diğer enteresan yanı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kill uygulamanız lazım boyanın üzerindeki bütün pisliği söküp alırsınız kesin çözüm

http://www.meguiars....products_id=145

yanında bunla uygularsanız daha iyi olur ama yok o kadar masrafa derseniz su ilede yapabilirsiniz

http://www.meguiars....?products_id=73 (zorunlu değil ama bence bunuda alın )

videoda 2.25 'den sonra nasıl uygulacağınızı gösteriyor

Umarım yardımcı olmuşumdur

Kullanmaya üşeniyorum tertemiz duruyor aylardır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

boya tozunu vs kill alır , zımpara gibi yani çok çizik varsa uygulama şart elbette

kill + boya koruma içinse fiyat iyi hangi malzemeyi kullanıcakları hakkında bilginiz var mı ?

ne taraftasınız ona göre yönlendiriyim bende yapardımda şuan malzemem eksik

Boya koruma için ne kullanacaklarını sormadım,öncelikle gazyağı ile bir deneme yapacağım sonuç alamazsam kil+boya koruma düşünürüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.