Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sync 3 Ekran video oynatma ve ses aralığı

Kaan ÜNAL

Soru

Merhaba arkadaşlar, 2017 titanium aracımın telefon aracılığıyla ses yükseltme alçatma yapamıyorum, ayrıca 22 den sonra ses 30 a kadar sanki hiç yükselmiyormuş gibime geliyor bu durum normal midir? gündüz den geceye geçerken ekranda göz kırpma yaşanıyor . 

sync 3 ekranda video oynatma özelliğini nasıl açabiliyoruz acaba ücretsiz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Gece gündüz modları arasındaki titreşime 2018 öncesi model yılındaki araçların 3.x versiyonlarındaki konfigurasyon uyumsuzluğu neden oluyordu diye hatırlıyorum. Yani o versiyon normalde sizin aracınıza uygun değil. Aracı kapattıktan sonra ekranın arka aydınlatması kapanıyor mu? Bir de öyle bir şey kalmış aklımda.

Ses konusu ile ilgili bir yorum yapamıyorum maalesef, ancak 22 filan çok yüksek değerler bana göre. Ne duymak istiyorsunuz bilemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2007 focus aracımın sesi bu arabaya göre kat ve kat çok daha güzeldi. Arabanın sesi as geliyor. Telefonun sesi en yüksekte de olsa en alçakta da olsa ses 30 dayken aynı ses. Sesin telefondan değişmemesi gibi bir durum varmı sizde de? Eski 2.2 sürümünde de yapıyor. Göz kırpma meselesi sürümden kaynaklı olacağını ben sanmıyorum. Normal bir monitör, laptop ekran gibi bişey gösterseler lcd sigortasında sıkıntı var derim. 

Video izleme özelliğinden bilginiz varmı peki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2018 ve öncesi ekranlarda ışık şiddeti ayarlarken titreme yapar. Olması istenmiyorsa, ekran ayarları kısmından auto dim özelliği kapatılabilir (Sync 3 3.0 ve öncesi hepsinde bu ayar olması gerekli). 22'den sonra sesin artmamasının nedeni, teybin gücünün limitine geldiğindendir. Video oynatma ile ilgili sync 3 bölümünde bilgiler var. Ayrıca fmods, internet sayfasında gerekli detayları da veriyor. Ya da sanayide açanlar var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 saat önce, Murat Kav. yazdı:

2018 ve öncesi ekranlarda ışık şiddeti ayarlarken titreme yapar. Olması istenmiyorsa, ekran ayarları kısmından auto dim özelliği kapatılabilir (Sync 3 3.0 ve öncesi hepsinde bu ayar olması gerekli). 22'den sonra sesin artmamasının nedeni, teybin gücünün limitine geldiğindendir. Video oynatma ile ilgili sync 3 bölümünde bilgiler var. Ayrıca fmods, internet sayfasında gerekli detayları da veriyor. Ya da sanayide açanlar var.

peki telefon ile sesi değiştirememin sebebi nedir?

fmods ve buradan da bulamadım da detaylı bakayım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.