Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

hafta sonu

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Ooooo, evim evim güzel evim... Epeydir uzaktayım Eryaman'a... Daha doğrusu Ankara'ya. Şehir dışında geçen iş ziyaretlerini neticelendirip dönüyorum Ankara'ya kısmetse hafta sonu...

Eryaman'da mı oturuyorsunuz yoksa Bekir Bey???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen daha önce gitmediysen ana kapıdan giriş yap...diyeri yolu uzatıyor....ve epey yer var bir göz atmadan oturma....

Gitmiştim abi, biliyorum.. ama kahvaltı yapmamıştım hiç..

Bizden kıskandılar ya, aynı yerde kahvaltı yaptık ya geçen :kıhkıh::D

Yörü git... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ooooo, evim evim güzel evim... Epeydir uzaktayım Eryaman'a... Daha doğrusu Ankara'ya. Şehir dışında geçen iş ziyaretlerini neticelendirip dönüyorum Ankara'ya kısmetse hafta sonu...

Eryaman'da mı oturuyorsunuz yoksa Bekir Bey???

yok..yok...oraya uzağım aslında ama ne yaparsınız iyi zaman geçirmek için gidiyoruz.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ne zaman Ankaraya gelsem Ulaşan da kahvaltımı yapardım...Bekir Bey...........biliyonuzmu gölbaşında göl manzaralı yaz kış cok güzel olur... :kıhkıh:

işte bir hafta önceki gölbaşı...tamamen donmuştu...o yüzden bu hafta buraya gittik.....

img0014up.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.