Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Skoda Roomster e swissRoomBox

Ümit Vaysaloğlu

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar şuna bakar mısınız ya?

Adamlar tam keyif işini bulmuşlar. Hayat bunlara gÜzel. Ahhh aaahhh.

Zevk bu olsa gerek. :D

Ümit anladığım kadarıyla yer neresi olursa olsun.... senin yerin rahat olsun formunda gördÜm seni :):kıhkıh:

Bekir B. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel görünmekle birlikte sitelerini aÇıp incelediğimde özellikle fiyatları görünce ağzım aÇık kaldı.

Şahsen bu tür yapboz ıvır zıvırı Çok olan şeyleri severim. Video'yu izleyince de Çok hoşuma gitti.

Ancak;

İnternet sitelerindeki fiyatlar kabaca şöyle:

Boyutları değişken olmakla birlikte farklı modeller iÇin istenen fiyatlar 8600 ile 10222 CHF arasında değişkenlik gösteriyor ki bu fiyatlara soğutucudur, sapsız kap kacak vs. falan dahil değil. OldukÇa uzuun bir opsiyon listeleri var ve onların fiyatları da hayli yüksek seviyelerde. Bir Victorinox ağışı olarak eminim Çok kalitelidir ve hakediyordur parasını ama ülkemiz koşullarına biraz fazla gibi sanki. Zira yaklaşık 2.00 lira olan isviÇre frankı'nı düşünürsek 16000-20000TL aralığında opsiyonlar olmadan bir fiyata bir dünya alternatif düşünebilir....

Fiyat listesine buradan: http://www.swissroom...data-prices.pdf

Opsiyon listesine de buradan http://www.swissroom...ment-prices.pdf

ulaşılabilir...

onderpeker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit anladığım kadarıyla yer neresi olursa olsun.... senin yerin rahat olsun formunda gördÜm seni :) :)

Kesinlikle.

Aslında sırf rahatlık konusunda Focus aldığıma pişmanım. Yanlış anlaşılmasın. Herşeyinden çok memnunum ancak şu iç mekandaki darlık "hissi" var ya. Deli ediyor.

Hele de bu Roomster ı görÜnce şöyle bir iç çekmedim değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu lafa daha ne diyim yaaa :( :( :(

Aksine, diyet işi iyi gidiyor.

8 kg verdim. Ve kilo vermeye devam ediyorum.

Ankara'da planlanan buluşmaya kadar belki öyle hafif tombul olamam farkındayım ama, ondan sonraki buluşmaya Yakup kadar olmayı planlıyorum :yeah::D :D 0,01 toncuk. :D :D

Yav arkadaş, bu kilo işini ne takmışım. daha yazsam destan yazarım. ( En az 3 satır kadar yazıp sildim, yazıp sildim. ) :D :D :D Bu da gösteriyor ki ben bu işi başaracağım. :D :D Focus'a rahatça sığacağım. Hatta abartıyorum. Bir gün Fiesta ya da sığacağım. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

takıldığıma bakma...bugün doktor bey deydım ve bana sadece yeşillik ye ileriki yaşlarınıda görmek yaşam kaliteni düşürmek istemiyorsan dedi...(bişeyler daha söyledide aklımda yeşillik kaldı) :D

bu arada 8kg az değil tebrikler...devamı daha kolay olur kilo vermeye başlamak önemli olan.... :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

EEE artık Bekir bey de 8 kg nin az olmadığını düşündüğüne göre, benim bu işi başaracağımı anladığına göre bu iş bitmiştir. :yeah:

Yav şaka bi yana, bu işte gerçekten tanıdıkların desteği çok önemli. Yani sizin 8 kg az değil tebrikler yorumunuz bile insana gaz veriyor.

FocsClubTr nin gazına ihtiyacım var. Hadi beyler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara'da planlanan buluşmaya kadar belki öyle hafif tombul olamam farkındayım ama, ondan sonraki buluşmaya Yakup kadar olmayı planlıyorum :D :D :D 0,01 toncuk. :D :D

Hedefini biraz daha kÜçÜk tut bence :hıh: Tevfik abin gibi ol felan :D

Buarada ben 0.1 Ton'um 0.01 değil :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.