Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Emniyetten önemli duyuru lütfen okuyun...

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Çok önemli duyuru.

Bölgesel bir yolda akşam üzeri eve dönerken, battaniyeye sarılmış bir çocuğun, bir araba koltuğunda yol kenarında terkedildiğini gördüm. Nedenini bile sorgulayamadım, neden de pek önemli değildi zaten, kafam da karma karışık olmasına rağmen duraklamadan yola devam ettim. Yerime ulaştıktan sonra, telefonla bilgi verdiğim polis karakolunca konunun derhal inceleneceği söylendi. Olay yerine gitmeden önce bana verdikleri uyarı çok ilginç....

"Yasadığımız devirde, bilmemiz lüzumlu şeyler çok önemli ...Çeteler ve gangsterler bir araba sürücüsünün (özellikle bayanlar) arabasını durdurup ve ıssız kimsesiz yerde de olsa arabasından inerek yardım sağlayacak taktikler bulmakta çok ustalar. "Yerel polisin raporuna göre bazı gangsterlerin tercihen kullandıkları yöntem de, bir araba koltuğuna yapay bir bebeği oturtmak ve ıssız yol kenarına terk etmek... ve - kuskusuz - bir bayanın "terkedilmiş" bebeği görmeden yola devam edemeyeceği umuduyla". "Ya bir orman kenarı, ya da otları uzamış çimenliklerden geçen yollara bırakıyorlar. Arabasından inen sürücü - kazara bir bayan - ormana sürüklenir, dövülür, cinsel tecavüze uğrar, acımaksızın da ölüme terk edilir. Bu şanssız, bir erkekse yiyeceği dayağı tasavvur edemezsiniz, üstünde kıymetli ne varsa hepsi alınır, o da yine ölümle ödüllendirilir (!)

Hiçbir hal ve sebeple asla durmayın!!! Hemen 155 (polis numarası) telefon edin. VE,"NE GÖRDÜĞÜNÜZÜ, NASIL OLUŞTUĞUNU DÜŞÜNÜNÜN, ANIMSAYIN, SAKIN YAVAŞLAMAYIN ve yolunuza devam edin. SIK GÖRÜLEN BAŞKA BIR SENARYO : "Eğer akşam üzeri arabanızla gezinti yapıyorsanız, aniden arabanın camına YUMURTALAR atıldıysa, arabanızı kontrol için de olsa SAKIN DURMAYIN ve CAM SİLECEKLERİNİ ÇALIŞTIRMAYIN, NE CAM SİLECEK SIVI, NE DE SU İLE YIKAMAYIN; ÇÜNKÜ YUMURTALARA YAPIŞKAN BIR MADDE SÜRÜLMÜŞ OLDUĞUNDAN ÖN CAM %90 GÖRÜNMEZ HALE GELİR. İSTER İSTEMEZ ARABADAN ÇIKMAK ZORUNDA KALIRSINIZ VE CANİLERE YEM OLURSUNUZ.

İŞTE KULLANDIKLARI BELLİ BAŞLI TEKNİKLER. LÜTFEN AİLENİZİ ve DOSTLARINIZI BİLGİLENDİRİN.

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

not: bu olayı sadece kırsal a yada anadolu sehirleriyle bağdaştırmayıp istanbulun en merkezi ilçelerinden biri olan şişli de bile sayısız benzerlerinin yaşandığını hatırlatmak isterim ne yazıkki bu kötü zihniyetli insanlar toplumumuzun duygusal ve manevi değerlerini çok iyi bilip bu zaafıda son derece başarıyla kullanmaktadır aman dikkat....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçtiğimiz yaz eski aracım accent ile bizim mahallenin en işlek ana caddelerinden birinde c.tesi günü ve gündüz vakti giderken beni sollamaya çalışan beyaz renkte ve kayseri dışı plakalı bi broadway birden yavaşladı camı indirdi ve bişey işaret etmeye başladı, kafamı çevirdim 2 kişiydiler. tipleride pek güven verici değildi, şoför olan eliyle dur işareti yaparken, sağdakide camdan aracın egzosundan bişeyler aktığını söyledi bu sırada araç hafiften önüme doğruda kırmaya başladı. Bende hiç tereddüt etmeden evet haberim var sağol gardaş dedim ve gazı kökleyip gittim arkadan hafif takip ettiler ilerde duracakmı diye sanırım. Tabi AVM önüne gelene kadar durmadım. Eşimde bu sırada bi baksaydın bişey felan olur dedi. bende yav egzostdan bişey aktığı yok oyuna getirmeye çalışıyorlar dedim. Varsa bile olursa araçta masraf olsun nasılsa yapılır o dedim. Zaten dikiz aynasından baktığımda yolda bi iz göremiyordum. Ben AVM ye doğru yaklaşınca takibi bırakıp yollarını değiştirdiler. AVM ye vardığımda baktım egzosta hiçbi akıntı yada bi sorun yoktu gerçekten. Arkada ise kaynımın küçük oğlu oturuyordu. Niyetleri ya araba yada çocuktu sanırım yada herikisi. Allah'tan kanmadım ucuz atlattık çok şükür.

Bunu daha önce eski forumdada anlatmıştım ama görmeyen yada yeni arkadaşlar görsünde bu tür şeylere karşıda dikkatli olsunlar diye yazdım tekrardan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederiz :)

Paranoyadır belki de , rüya da görmüşsün abi sen bunu :)

Aslında böyle bişey yokkk

Ne rüyası ne paranoyası Yakup iyimisin sen. Yaşadıklarımın gerçek olup olmadığını ayırt edemeyecek kadar bunamadım. Paranoysa madem, neden egzostda bi akıntı yoktu.

Sende benle kafa buluyorsun galiba. Yada telden yazıyon gene :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.