Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

The Grand Tour Sezon Finali - Mondeo

Cenk Demirel

Önerilen Mesajlar

The Grand Tour'un sezon finali artık piyasadan çekileceği söylenen Mondeo'ya ithafen yapılmış. Tıpkı Grand Tour'da bahsedildiği gibi benim için de oldukça duygusal bir vedalaşma oldu diyebilirim.

Videoda anlatıldığı gibi Britanya'da bir Cortina'nın, Sierra RS Cosworth'ün nasıl ki onlarda bir çocukluk geçmişi varsa onların yeni jenerasyonu olan ST200 Mondeo'nun da bende bir çocukluk geçmişi var. ST'nin normal versiyonu olanla benim 20'li yaşlarım, ilk araba tecrübem geçti. Onunla öğrendim araba kullanmayı. Sürüş zevkine dair tutkum da onunla başladı. Işık Üniversitesi'nde okurken kampüsün içinde 07 plaka beyaz üstüne mavi şeritli bir ST200 Mondeo gördüğümde beynimden vurulmuşa döndüğümü hala hatırlarım. Nadir araçlardır. Çoğu benim diyen Ford severin bile haberi yoktur. Sierra Cosworth'ün devamı olan ST200 ve 220 benim için ayrı bir yerde gerçekten. İleride muhakkak bu ikisinden birine sahip olmayı istiyorum. İnşaallah nasip olur.

The Grand Tour'un sezon finalini izlemek isteyen için https://sezonlukdizi.org/the-grand-tour/3-sezon-14-bolum.html

Bu da inşaallah nasip olur dediğim hayalim..

maxresdefault.jpg.e2950a96a2936885afcb856baef93fc8.jpg

OTk1MjRlODQyZWZmZDY5ODU2NTM4YWM5MTg5Y2RmM2LLw_Z7_Ica-qHb05wasvIVaHR0cDovL21lZGlhLmFkc2ltZy5jb20vZTE0-MzI2YjA1ZTgzMjM0YmJmZC5qcGd8fHx8fHw5ODB4NDU0fGh0dHA6Ly93d3c.jpg.00ea5ef584674defa97ea7fbc935e513.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Dün de ilanlara bakıverdim şöyle, kafama yatan bir şey bulamadım ?

Maalesef yok.. Temiz güzel bir Mondeo alıp orijinal ST spec hale getirme isteğim de var. Ama o da zor. Bakalım, ileride hayaller gerçeğe dönüşür mü göreceğiz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.