Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bagaj Kapağı Logosu

Fatih To.

Soru

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hatırlamıyorum, uzun zaman önceydi. Ama parça no 8U5A-19H250-CA. Ya da finis kodu 1532603. Servis fiyatı 325tl görünüyor kdv dahil.

badge.jpg

--1 dakika sonra eklendi--

Burada varmış mesela:

http://www.onlinefordyedekparca.com/U1392,167,focus-2008-2011-brbagaj-ford-armasi-br-8u5a-19h250-ca-kaporta.htm

--6 dakika sonra eklendi--

Son olarak, bu da çakması ? 

https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/ford-focus-bagaj-arma-2008-8u5a19h250ca-orijinal-P285024702

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15.01.2019 - 22:30 tarihinde, Fatih To. yazdı:

Slm arkadaslar bu ilk sorum acemiligimi bağıslayın focus 2 hb aracımın bagaj kapağı ford logosu soluk yenisini almak istiyorum internette satan bi yer varsa link atabilirmisiniz ben bulduklarimdam tam emin olamadım

IMG_20190115_221718.jpg

Bunun metal alüminyum olanından alacaksınız. Aynısından bende aldım. Biraz pahalı biliyorum. Ama orjinalini ancak yetkili servisten alabilirsiniz ya da özel yedek parçacıdan. Bunların replikasını ya da yerlisini satmak yasak. hiçbir parçacı eğer sizi tanımıyorsa orjinal değilse elindeki, size yok der. Bilginize.

Çağdaş Kolcuoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.