Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focusun Fiyatı Düşer mi?

Bora A.

Focus III Fiyatları Hakkında  

61 üye oy kullandı

1. 1. Focus'un fiyatları düşer mi sizce

• Düşer
    • Düşmez
    • Artar
    • Nereden bileyim sadece almak istiyorum
    • Rockerroller Sony diye tutturduğundan almaktan vazgeçtim :) :D

Önerilen Mesajlar

Ben zibil gibi beyaz görüyom...Sedan çoğunlukta...Beyaz fazla dikkat çekmediğinden göremiyorsundur,malum zaten arabanın tipide çok dikkat çekici diil ya ondandır hem de ;):D

hahahahaaayt :D hakikaten beyaz hiç dikkat çekmiyor... peeehhh...bakan dönüp bir daha bakıyor.. tü tü tü maşallah beyaz kuğuma... 2000 fazladan verip şeker kız candy rengi alamadık ama olsun :D

Alperen G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi işte, bir süre farklı ve az bulunan bir araç kullanıyor olmanın ayrıcalığını yaşayacağız...

yaaaaani.. böyle de düşünülebilir.. ama hakikaten bakan bir daha bakıyor.. ben şahsen tasarımını beğeniyorum yeni focusun. zaten beğenmesem almazdım di mi ama?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Daha nereye kadar yükselecek bu araç fiyatları merak ediyorum. Yeni Focus ilk çıktığında nerdeyse forumdaki herkes fiyatların yüksekliğinden şikayet etmiştik ve düşmesi gerektiğini belirtmiştik. Şimdi o rakamlar hayal gibi geliyor, şimdiki style parasından daha ucuza tit. veriyorlardı ilk partide. O fiyat seviyelerine bile kısa zamanda ineceğini sanmıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aralığın son günlerinde aldım aracı, uygun fiyata aldım son pazarlıktan sonra müdür beye birdaha çık sen dedim satış temsilcisine şu küsüratı atar dedim. Abi dedi bu saatten sonra ne yapsak hedefler tutmuyor oda çok sallamıyor o yüzden,... bu fiyat iyi dedi. Sadece park sensörünü kaynak yapabildik.

Yani sonuç olarak bu adamların bu malı satması lazım Aralıkta bile hedef tutturamadılarsa, 2012 ekonomisi için kötü senaryoda çok olduğuna göre aralık fiyatlarını birdaha bulamasakta tahmin ediyorum ocaktan sonra kampanyalar birbirini takip eder. Fiyatlar düşer diyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.