Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focusun Fiyatı Düşer mi?

Bora A.

Focus III Fiyatları Hakkında  

61 üye oy kullandı

1. 1. Focus'un fiyatları düşer mi sizce

• Düşer
    • Düşmez
    • Artar
    • Nereden bileyim sadece almak istiyorum
    • Rockerroller Sony diye tutturduğundan almaktan vazgeçtim :) :D

Önerilen Mesajlar

ÖTV artışını bende duydum ve kendimi gözlerini toprak doyursun demekten alamadım.

KDV+ÖTV birde üzerine ötv de artış, çüşşş be kardeşim :içelim:

Firmalar da doğal olarak zarar etmemek için aradaki farkı tüketiciye yansıtıyor. Tıpkı yakıtta olduğu gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

bence yılsonu artık klasikleşti...bazı firmalar bunu yılbaşından sonrada yapıyorlarki..eger satış rakamları yüksekse...öbür yılın ilk ayında...özellikle filo satışlarının artık ocak ayına kaydığını bir firma yetkilisi söylemişti..buda olabilir diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aveeeeeeeet...Sony'li Focus 3 Zammınız hayırlı uğurlu olsuuuun...Sony Müzik sistemi takılı olarak gelecek olan yeni parti Focus 3 ler 1.500 TL.Zamlı olarak siparişe sunulmuştur. Şu andan itibaren siparişi verilecek Titanyum donanımlı Focus 3 ler ekim ayında Sony Müzik sistemli olarak teslim edilmektedir.Tabii 1.500 TL.Farkla...Ağustos ayı sonuna kadar yeni bir zam gelme ihtimali yalnızca döviz kurlarındaki artışa ve Bayram sonrası ihtimalli ÖTV artışına bağlıdır... :D:öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony Müzik sistemi sadece Titanyum donanımlarda olacak arkadaşlar söylenene göre.Yani Style Plus dahi alsanız Sony Müzik Sistemi yok...Haa bu arada stepnede inceliyor....Öbür taraftan ise gösterge arası ekran son çeyrekte satışına başlanacak olan şerit takip sistemi ve kör nokta uyarı sistemini içinde barındıracak olan paketle büyüyecek...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence gayet doğru uygulama olmuş.

Birincisi; Şuan focus sahibi olanların hakkı yenmiş olurdu aynı fiyat olursa.

İkincisi; Mevcut Titaniumları satamazlardı.

Üçüncüsü; Doğru gördüğü fiyat politikasına uymazdı eğer fark olmasaydı, ki bu fark Avrupa'da ops. olarak sony alırsanz da var; Focus II gibi tam 1000 Euro

Ekim olmasının sebebi dediğimiz gibi yeni parti araçlar olması...

Kişisel fikrim şuan böyle bu donanım için sipariş verilmemesinden yana.

Çünkü sony'siz stok bitince bir iyileştirme olacaktır diye düşünüyorum..Hiç olmazsa fiyat eskisi gibi olur..Böylelikle sony'siz bu para verilirmi diyenlere yol açılmış olur.

ötv gibi diğer artışlar herkesin derdi olacaktır..%50 şerefine kırbaç yemeye devam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada ellerindeki ilk parti focus 3 leri bitirmek amavıyla Kampanyalı,evet yanlış duymadınız Kampanyalı Focus 3 satışları yapıyorlar..Ancaaaak,sadece Style Plus ve Titanyum Focus 3 lerde var kampanya...Sonyli Titanyum Focuslar,şerit takip ve kör nokta sistemli paketin de satışının başlayacağı ekimde geliyor. Yani ekimden sonra sipariş verirseniz hem sony müzik sistemli Titanyum Focus 3 ü alabilecek hem de dilerseniz şerit takip sistemli ve gösterge arası büyümüş ekranlı focuslara sahip olmuş olacaksınız.Yalnız ekimde fiyatlar uçmuş olacak çok büyük ihtimal...Focus 3 lerde ciddi tedarik sorunu var ve bu yüzden hiç kimsenin ocak 2012 den önce indirim beklememsini hatta zam üstüne zamma hazırlıklı olmasını tavsiye ederim..Bende şu anda şoklardayım zaten...Kazık çok acıttı uyuyamıyorum valla... :öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada ellerindeki ilk parti focus 3 leri bitirmek amavıyla Kampanyalı,evet yanlış duymadınız Kampanyalı Focus 3 satışları yapıyorlar..Ancaaaak,sadece Style Plus ve Titanyum Focus 3 lerde var kampanya...Sonyli Titanyum Focuslar,şerit takip ve kör nokta sistemli paketin de satışının başlayacağı ekimde geliyor. Yani ekimden sonra sipariş verirseniz hem sony müzik sistemli Titanyum Focus 3 ü alabilecek hem de dilerseniz şerit takip sistemli ve gösterge arası büyümüş ekranlı focuslara sahip olmuş olacaksınız.Yalnız ekimde fiyatlar uçmuş olacak çok büyük ihtimal...Focus 3 lerde ciddi tedarik sorunu var ve bu yüzden hiç kimsenin ocak 2012 den önce indirim beklememsini hatta zam üstüne zamma hazırlıklı olmasını tavsiye ederim..Bende şu anda şoklardayım zaten...Kazık çok acıttı uyuyamıyorum valla... :öp:

Farklı Konularda kafa dağıtmanızı tavsiye ederiz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.