Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Super Duty (2013)

onderpeker

Önerilen Mesajlar

Geçen ay sahibindende gezerken denk gelmişti buna benzer biraz daha cafcaflısı ve ilgimi çekmişti alıcı gözle olmasada

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-turkiyede-tek-f-650-super-truck-teslime-hazir-68374602/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

bu araçlar Amerika'da oldukça popüler. 2006 yılında Work&Travel programı ile Amerka'da 3 ay süre ile kaldım. Adamlar bu araçlar ile bizim ülkemizde tırların çektiği araba taşıyan dorseleri çekiyolar. Oldukça değişik bir görüntü çıkıyor ortaya:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Senelerdir inceliyorum Ford F serisini hastasıyım ama bizim için orda kalır. Araç değeri 185 000 $ civarı , benzini içmeyi geçtik bunda direk mideye hortum bağlı ordan çeker bu eee bide vergisini düşündüğümüz de bi arap şeyhinin kızını almamız gerekir. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.