Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mca Direksiyon Değişimi için Usta önerisi

Erhan GÜLER

Önerilen Mesajlar

2015 focuslarda kronik direksiyon soyulma sorunu var.. Benim direksiyonda beni baya rahatsız etmeye başladığı için çıkma direksiyon buldum çok temiz 2017 model araçtan çıkma ve aldım. İyi bir usta lazım taktırmak için malum airbag riski var. İşinin ehli olması gerekiyor. Tuzla'da oturuyorum tuzla,pendik,kartal,maltepe,gebze civarı bu işten anlayan bir usta önerisi lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Erhan GÜLER yazdı:

2015 focuslarda kronik direksiyon soyulma sorunu var.. Benim direksiyonda beni baya rahatsız etmeye başladığı için çıkma direksiyon buldum çok temiz 2017 model araçtan çıkma ve aldım. İyi bir usta lazım taktırmak için malum airbag riski var. İşinin ehli olması gerekiyor. Tuzla'da oturuyorum tuzla,pendik,kartal,maltepe,gebze civarı bu işten anlayan bir usta önerisi lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Erhan, Pendik Şahsuvaroğlu sana yakın olduğu için tavsiye ederim. Ataşehir e gelirim dersen Herford öneririm. Başka boyut getireyim olaya; neden kendin değiştirmiyorsun ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Erhan, Pendik Şahsuvaroğlu sana yakın olduğu için tavsiye ederim. Ataşehir e gelirim dersen Herford öneririm. Başka boyut getireyim olaya; neden kendin değiştirmiyorsun ?

Değerli hocam Pendik Şahsuvaroğlu'na bakımlarımı yaptırıyorum zaten ama sormuştum dışarıdan ürünü bir takmayız demişlerdi. Yoksa zaten başka yerle hiç uğraşmam direk giderim ama. Aslında yarın tekrardan bir telefon açıp sorayım. Ataşehir biraz uzak kalıyor kartal sanayide falan olsa aslında iyi olur. Diğer boyuta gelince benim elimde bu işleri yapabileceğim malzemem ve bilgim yok,yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Ayrıca bir kodlama vs. gibi bir şey yapılması gerekiyor mu onu da bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, Yunus Emre Öztürk yazdı:

Öncelikle akü kutup başını sökün, bu sayede airbag hatası vermez,

eski direksiyonu çıkarıp yenisini takarken yönünü birebir ayarlayın bu sayede de yamuk durmaz. 

Sonra tekrar akü bağlantısı.

maalesef bu konularda pek becerekli değilim ama yine de çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Erhan GÜLER yazdı:

Aslında yarın tekrardan bir telefon açıp sorayım.

telefonda zor ?

bi fırsat bulup gidin ulaşabilirseniz Savaş ustayla olmazsa Mehmet Taşörenle görüşüp rica edin,forumdan olduğunuzu da söyleyin, muhtemelen yardımcı olurlar.

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.