Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Teoman S.

Mi Box 4 ingilizceye çevrilebilir Mi?

Önerilen Mesajlar

Mi Box 4 ü, uluslararası diye Çince itelediler 😄 Bunu uluslararası sürüm ya da ingilizce versiyona çevirmeyi bilen varmı? Nettekiler 3 S videoları. Acaba aynısı uygulanırmı başka yöntem varmı? (Çine gidince değiştirme haricinde 😄 )

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apk yı harici bir usb indirip kullanıyor sanırım ama o dosyayı bulmak gerek. Deneyeceğim. Bu videoyu izledim. Bazı yerler çevrilmemiş ve sesli komut çalışmadığı yazıyordu. Hiç olmamasından iyidir. Teşekkürler.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.