Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Spor Yay :) ( focus mk1_ 35mm FK )

Selçuk Soyer

Önerilen Mesajlar

Tam olması gerektiği gibi olmuş, jantlar da yükseklik de çok iyi.

Tabii görsel olarak.

İşlevselliğini sen belirteceksin artık.

Mesela hafif tümsekli virajda zıplama/kopma yapıyor mu?

Cem Abi aldığım günden bu zamana kadar olumsuz tek şey; yavaşlatma kasisleri, bozuk yollar v.b.

Çünkü eski haliyle pek umursamadığım yerleri şimdi daha yavaş geçiyorum. Her şeye rağmen düzgün yollarda da yol tutuşu gayet iyi diyebilirim... Taktırdığım yer de usta bir yıl kadar kullandıktan sonra biraz daha yayların yumuşak olabileceğini söyledi...

Kullanılan ekipman yada yapılan modifikasyon araca herhangi bir artı katmıyor, her şey yine biz sürücülerde bitiyor...Ne aracımıza ne de kendimize aşırı güven yerine, daha fazla tedbir almamızda fayda var diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Selcuk abi ilerde bende jantlari degistirip16 yapacagim. Lastik fiuatlarina baktim. 205/50/r16 oldukca pahali ancak bizim araclara baska birsey olmuyor. Acaba srnen lastikleri ne kadara aldin

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Mert ben lastik jant beraber aldım. Doğru bendeki ebatlar biraz pahalı ama sonuçta bir kere alacaksın. Ayrıca kışlık - yazlık iki takım olarak kullanırsan 30-40 bin kullanırsın... Kumho KU31: 150-165 TL , Starrmaxx: 150tl , Michelin: 250-270 tl ... marka model çok...

Fiyatlar böyle... benim jantların üzerinde Pırelli prezo nero var gayet memnunum...Tabi sıfırını almaya kalksak ayrı bir sıkıntı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Arkadaşlar yaklaşık üç ay önce aldığım, zaman bulup taktıramadığım, spor yayların montajını dün yaptırdım.öncelikle sizin değerli yorumlarınızı almak istedim. Kullanım olarak birazcık sert fakat, görünümü şık oldu diyebilirim... Herkese kazasız günler, Ankara'dan selamlar...

Abim seni gördüğme okadar sevindim ki :) Bendede aynı kasa aynı jant aynı yaylar var fakat memleketimin gereği yükseltmem gerekiyor fakat nasıl duracağı konusunda endişelerim var . Mümkünse aracın spor yaylardan önceki halleri resim olarak varsa bi bakabilirmiyiz çok ayaktamı duruyor nasıldır bi ön fikrim olur enazından birde lastik yanakları 50 mi acaba sizinki .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.