Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kilit Problemi

ali yanaş

Soru

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 10 gündür merkezi kilitte problem yaşıyorum. 10 gün önce anahtardan kapıları açmaya çalıştığımda sağ arka kapı açılmıyordu aynı zamanda kilitlenmiyordu. O sorun kendiliğinden geçti şimdi ise sağ ön kapı uzaktan kumanda ile kilitlenmiyor ve açılmıyor. açılış esnasında dörtlüler yanmıyor. Sadece kilitlenirken yanıyor. Sizce sıkıntı nerede? Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba.

Kapı modülünden kaynaklanıyor olma ihtimali çok yüksek. Her kapının içinde bulunan modülden bahsediyorum. Bu modüller Master-Slave (usta-çırak) çalışıyor. Ön kapılar master arka kapılar slave’dir. Cam indirme kaldırmada problem yaşıyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Anahtarla değil, normal butonlarla indirme kaldırmayı diyorum. Yani kapı içimdeki modül hem kilit mekanızmasını hem de cam kriko motorunu sürüyor. Cam indirip kaldırmada da sıkıntı yaşıyorsanız arızayı bulmuş olacağız. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.