Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kaput Açık Uyarısı

Arif Çakmak

Soru

Arkadaşlar bugün Obd2 Usb kablosuyla aracımı Focccus programına bağladım ayarlamamı tamamladıktan sonra çalıştırdım.

karşıma kaput açık uyarısı geldi ve bunu nasıl kaldıracağımı bulamadım,bunun yanında silecek suyu uyarısı alıyorum tabi hazne ağzına kadar dolu olduğu halde.bu hatayı nasıl düzeltebilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
2 saat önce, Arif Çakmak yazdı:

Arkadaşlar bugün Obd2 Usb kablosuyla aracımı Focccus programına bağladım ayarlamamı tamamladıktan sonra çalıştırdım.

karşıma kaput açık uyarısı geldi ve bunu nasıl kaldıracağımı bulamadım,bunun yanında silecek suyu uyarısı alıyorum tabi hazne ağzına kadar dolu olduğu halde.bu hatayı nasıl düzeltebilirim

focccus ile doğru ayarlamaları yaptığınıza emin misiniz? Mesela alarmı aktive etmiş olabilir misiniz? silecek suyunda sensör var mı? olmayan şeyleri açmışsınız sanki, bilerek yapmadıysanız geri okuyup kontrol edin. Yapmadığınız değişiklikler varsa orijinal konfigrasyonu yükleyip deneyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
22 saat önce, Semih O. yazdı:

http://ford.xtlt.ru/ab/

Şu adresten şasi numaranızı yazarak alabilirsiniz.

Evet düzeldi ama yokuş kalkış ve abs yi devreye sokmam gerekiyo tekrardan bağlayıp ayarlama yapmak lazım

--1 dakika sonra eklendi--
21 saat önce, Tuncay A. yazdı:

Alarmı açmanızı anlarımda, silecek uyarısını focccus ile bcm konfigürasyonundan özel bi ayarı olmadan nasıl açtınız?

Aracımı aldığımda zaten bu özellik vardı fakat haznede su olduğu halde algılamıyo

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Arif Çakmak yazdı:

Evet düzeldi ama yokuş kalkış ve abs yi devreye sokmam gerekiyo tekrardan bağlayıp ayarlama yapmak lazım

Devrede olmadığını eğer gösterge panelinden anladıysanız, yanılıyor olmanız yüksek ihtimal. DTC'leri silin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Arif Çakmak yazdı:

--1 dakika sonra eklendi--

Aracımı aldığımda zaten bu özellik vardı fakat haznede su olduğu halde algılamıyo

Tekrar ayarlama yapmanız lazım. Haznedeki sensör bozulmuş, ya değiştireceksiniz,  ya da kablolarını kısa devre yaptıracaksınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.