Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-Max Danışma

İzzet Ç.

Önerilen Mesajlar

Hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın.

o biraz inşallah en az 4-5 bindir. Çünkü genelde o kadar hatta fazlası indirim yapıyorlar.

- İki arabada da donanımsal olarak tam değil. Otosan ve Ford bir türlü bütün araba yapamıyor. Cmaxte LED gündüz farları ve aÇılabilir cam tavan yok . Bu devirde bu kadar para verilip LED DRL siz araba ya mı binilir oluyor insan.

- Focusta da 17 jant yok, SONY yok.

İkisi esasen farklı amaÇlar iÇin aynı araba . Focus tek Çocuk Cmax 2 Çocuk iÇin düşünülmüş.

Bana sorarsanız default CmaxÇiydim ama bu kasanın tipinden hoşlanamadım gitti.

Ben 2 oğlum olmasına rağmen focus alırım sanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ve aracı teslim aldim... Yorumlariniz icin tesekkurler... Artik bende burdayim....

Burdayım demekle olmuyor...

Güzelce fotoğraflayacağız.

Eni konu inceleyeceğiz.

Sevdiğimiz sevmediğimiz yanlarını bulacağız.

Sonra bütün bunları kullanım keyfini bize de yaşatarak burada, yani "Arabam" başlığında paylaşacağız.

Bu forum öyle bir forum.

Yoksa forumdaş saymayız, ona göre :kıhkıh:

Bu arada alırken sorsaydınız bari, manifold tıpası değişecek olanlardan mı diye...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burdayım demekle olmuyor...

Güzelce fotoğraflayacağız.

Eni konu inceleyeceğiz.

Sevdiğimiz sevmediğimiz yanlarını bulacağız.

Sonra bütün bunları kullanım keyfini bize de yaşatarak burada, yani "Arabam" başlığında paylaşacağız.

Bu forum öyle bir forum.

Yoksa forumdaş saymayız, ona göre :)

Bu arada alırken sorsaydınız bari, manifold tıpası değişecek olanlardan mı diye...

. Arac gec saatte teslim aldigimdan fotograflayamadim.. En gec hafta sonu bi resim galerisi olusturacagim... Forumdas olmaya kararliyim.. İzzet Ç. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.