Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Uzun yolda direksiyonun sağ sola çekmesi

Aybars Altay

Soru

Herkese merhabalar dün 300 kmlik uzun bir yol yaptm aracım 2011 focus style uzun yolu severim ancak dün gerçeken bunaldım araç 90km nin üstündeki hızlarda direksiyon bir sağ bir sol yapıyor lastik basınçlarında sorun yok sorun ne olabilir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Herkese merhabalar dün 300 kmlik uzun bir yol yaptm aracım 2011 focus style uzun yolu severim ancak dün gerçeken bunaldım araç 90km nin üstündeki hızlarda direksiyon bir sağ bir sol yapıyor lastik basınçlarında sorun yok sorun ne olabilir?

lastiklerin goodyear ise normal bende de var araç 3000 km de 5 defa balansa soktum lastikler fabrikaya gitti birşey yok diye geri geldi nalet lastik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba, benim sorunumda buna benzer ancak düşük ya da yüksek hız fark etmiyor. Direksiyonumu hafif sola veya sağa çevirmişken gaza-frene basınca, direksiyon o yöne doğru çok güçlü bir çekme yapıyor, özellikle yüksek hızda akıntıya kapılmış gibi oluyor. Araç henüz 500km de ve balans ayarını bazabilecek bir hata yapmadım zaten sıfır aldığımdan beri böyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba, benim sorunumda buna benzer ancak düşük ya da yüksek hız fark etmiyor. Direksiyonumu hafif sola veya sağa çevirmişken gaza-frene basınca, direksiyon o yöne doğru çok güçlü bir çekme yapıyor, özellikle yüksek hızda akıntıya kapılmış gibi oluyor. Araç henüz 500km de ve balans ayarını bazabilecek bir hata yapmadım zaten sıfır aldığımdan beri böyle.

Alber aynı sıkıntı bendede vardı rot bozuk
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sıfır aracın rotu nasıl bozuk olur gerçekten anlayamıyorum, size bu konuda bir açıklama yaptılar mı?

Alper sinirlerim yeni yeni yatışmışken yarama basıyorsun :) :) :) Zaten anlaşılır gibi bişey değil, arabayı aldık, 70 le stabil bi şekilde gitmek için bile direksiyonu açılı tutmak gerekiyordu, açıklama böyle şeyler olabilir başka bişey yok, monte et yolla mantığı işte, rot bozuk bagaj kapagı yamuk takılmış sol arka kapı fitiliyerine oturmamış sol ön kapı ayarsız vs...Yani üretim sonrası kontrol sıfır olduğu için bi kaç kere servise gitmen gerekecek ilk başta çok sinir bozucu oluyor ama alışıyorsun
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

az önce 600 km yoldan geldim. aracım 2012 style pp. 120 km/s hızın altına hic düşmedim. aracımda hic saga sola cekme yasamadım. muhtemelen sizin aracınızın bir arızası olabilir. umarım en kısa zamanda çözersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.