Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Götergeler Kendiliğinden Hareket Ediyor

Mahmut Keskinkaya

Soru

herkese hayırlı günler öncelikle forumu kuran yöneten arkadaşlara böyle sağlıklı yarayışlı bi oluşumu kurdukları için teşekkür ediyorum

Sorum şu olacak arkadaşlar 2016 1,5 powershift dizel otomatik focusum var sedan  bugün sabah itibari ile aracıma bindim kontak takılı değil vaziyette iken devir saati yakıt göstergesi km göstergesi hepsi kendiliğinden hafifçe oynuyor ve geri eski haline geliyor tık diye bir ses veriyor ve ardından tekrar 30 sn aralıklarla araç göstergeleri hafifçe oynuyor ve geri dibe vuruyor araç çalışırken herhangi bir olay yok fakat kapatıp kontağı çıkarttıktan sonra 30 sn içinde tekrar aynı sorun baş gösteriyor bu konuda bilgi ve tecrübesi olan arkadaşım var ise yardımcı olabilirmi çok teşekkür ediyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Test menüsünde buna benzer bir durum vardı, kendi kendisini kalibre ediyormuş gibi gı gı gırtt tık şeklinde bir ses çıkarıyordu. 

Ben ona can çekişme modu diyorum. Sizinki de bu şekilde olabilir. Bir sorun olduğunu düşünmüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynen o şekilde bir ses çıkıyor ve ardından kesiyor saniyelik olan bir olay ilginç olan daha önce hiç denk gelmedim yada dikkat etmedim ama o sesi duymama ihtimalim zayıf .peki iptal edilebirlirmi sizce üstadım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

anladım çok teşekkür ediyorum gerçekten arkadaşlar sizin söylediğiniz gibi etrafımda 2015 ve sonrası focus sahibi arkadaşları aradım hepsinde aynı şekildeymiş yüreğime su serpildi bir an sorun var sandım çok teşekkür ediyorum hakkınızı helal edin vaktinizi aldım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.