Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Cruise Control Sorunu

Yasin Arslan

Soru

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Bir saat önce, Yasin Arslan yazdı:

Debriyaj müşürü yerinden çıkmış taktim suan çalışıyor yardimlariniz icin teşekkürler

Müşür nerede ve nasıl bir işlem yaptınız?

Detay/foto verirseniz sıkıntı yaşayan arkadaşlar için kolaylık olur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Suan disarida oldugum icin aractan cekemedim ama bu resimler daha net bi sekilde gosteriyor debriyaj ve fren pedallarina alttan eğilip baktiginizda soket uçları hemen gözünüze çarpıyor parcanin oturdugu bir demir yuva var oraya geçirip saat yonu de ceviriyorsunuz ve kilitleniyor parca debriyaj pedali bosta oldugunda sensore basiyor otomatik

images%20(1).jpgimages%20(2).jpgimages%20(3).jpg
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar merhaba;

2010 model ford focus aracımda cruise control çalışmıyor. Debriyaj müşürünü çıkarıp taktık kontrol ettik  ama sorun hala devam ediyor. Düğme kontrolü yaptık düğmeler çalışıyor başka ne sorunu olabilir acaba ? En son çare servise götürmek zorunda kalacağım. Lütfen yardım edin.

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Fiesta'da başıma şöyle bir şey geldi. Bütün her şey düzenli çalışıyordu. Sol arka fren lambası yanmasına rağmen, ampul değiştirdim. CC çalışmaya başladı. Şase yapıyor ampuller ama yinede çalışıyor.Araç kendini fren yapıyor zannediyor ve CC devreye girmiyor. 10 liraya iki ampulü değiştirin hocam.

Ahmet Can Hati tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaslar hız sabitleme sorunum hala çözülmedi. 2 tane Ford servisine gittim ikiside debriyaj müşiri değişmeli dediler ve degistirdiler ancak hata mesajini siliyorlar ve sensor degistikten sonra cihaza bagladikların yine debriyaj müşiri hatası aliyorlarmis. En son gittiğim servis yine çözemedi ve gem modülü arızası olabilir dedi aracın 2-3 gün kalması gerekiyormuş. Beyinden de yapabilirmis ve fiyatı çok yüksek çıkarmış. Lütfen yardımcı olun bunu çözebilmek bir usta bulabilirmiyiz istanbulda . Simdiden tesekkuler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.