Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 TDCİ

Berkay Senel

Soru

Arkadaslar 1 hafta ıcınde 90 ps focusumu 110 pslık focusla takas ediyorum merak edıyorum en son kac km hız gordunzu duzde ... ?

ben 90 beygirlik arabamla duzde en fazla 190 gordum bayır assagı cok uzun bi bayırdı bolu taraflarında 220 gordum ama duzde 190ı mumkun dııl gecmedi =))

110 beygirle maksımum kac gordunuz ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Benzinlideki ivmelenmeden ziyade uzaması güzel.Dizel kadar iyi ivmelenmiyor bence.

Tork patlaması şeklindeki hızlanmadan ziyade suzulerek hızlanması daha hosuma gidiyor benim.(yaslaniyormuyum ne :) ) Anlatmak istediğim oydu aslında. Yoksa dizelin hızlanması daha iyi ve seri elbette.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaslar 1 hafta ıcınde 90 ps focusumu 110 pslık focusla takas ediyorum merak edıyorum en son kac km hız gordunzu duzde ... ?

ben 90 beygirlik arabamla duzde en fazla 190 gordum bayır assagı cok uzun bi bayırdı bolu taraflarında 220 gordum ama duzde 190ı mumkun dııl gecmedi =))

sürat felakettir arkadaşlar benim araba çok şükür daha 150 yi geçmemiştir. oda çocuklar olmayacak arabada anca öyle ki onlarsız hiç bir yere gitmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benzinlideki ivmelenmeden ziyade uzaması güzel.Dizel kadar iyi ivmelenmiyor bence.

Tork fazla olduğu için bence şehir içinde bi tek rampalarda dizel güzel oluyor tork fazla olduğundan bastıkca basası geliyor insanın benzinli ister istemez tıkanıyor.

Ama ani hızlanmalarda bende benzinliyi seviyorum.

Dizelin kötü yönü herhangi bi sorunda motorla ilgili örneğin turbo patlar , enjektörler arzalanır falan bi hayli pahalı.Bazen ben benzinli gibi redline yapmak zorunda kalıyorum motor sesi çok tuhaf çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir kaç sene önce Gerede'de çektim.Araç amcamın arabası Focus 2 sedan 110'luk (Km:147.000 :))...

w12J1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

araç 80000 de bnm 110 luk dizel tem maslaktan kağıthane sapağına kadar 240 km/h ı görüyorum sabahları ve uzun zamandır ankara otobanında 218 km/h ı geçmiyordu düz yolda evet 218 max speed görüyor ben bayır aşağı 240 gördükten sonra gazdan ayağımı çekmeyene kadar düşüş gerçekleşmiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.