Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 TDCİ

Berkay Senel

Soru

Arkadaslar 1 hafta ıcınde 90 ps focusumu 110 pslık focusla takas ediyorum merak edıyorum en son kac km hız gordunzu duzde ... ?

ben 90 beygirlik arabamla duzde en fazla 190 gordum bayır assagı cok uzun bi bayırdı bolu taraflarında 220 gordum ama duzde 190ı mumkun dııl gecmedi =))

110 beygirle maksımum kac gordunuz ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

normal düz yolda 210 civarında nefesi tükeniyor.

Arkama rüzgarı alıp hafifte iniş aşağı 229 gördüm 230 deritemedim sonradanda denemedim daha :aman:

ama düz yolda 200-210 a çıkması hiç problem olmuyor.

Tabi bunlar kadrandaki değerler gerçek hız değil gerçek hız 7-8 km kadar düşük

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Gerçek hızı test menüsünden dijital olarak görebilirsiniz. Aracınızı çalıştırmadan test menüsünü açıp hızı gösteren sekmeye gelip aracı çalıştırdığınızda ortadaki ekranda aracın gerçek hızı gözükür kadranla gerçek hızın farkını ordada görürsünüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet var. Gauge test menüsünde görebilirsiniz.

Gauge test menüsünden hız seçeneğine gelin ondan sonra motorunuzu çalıştırıp yola çıkın hızı dijital olarak bilgi ekranında göreceksiniz

Dijital olarak motor devrinide görebilirsiniz aynı menüden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

videoda gordum ama yınede sorıyım yolda giderken altta sureklı acık kalabılıyormu hız gostergesı dıjıtal olarak ? yani menuye eklıyebılırmıyım sureklı teste gırmeden assagıda kalabılırmı hız :D

Berkay Senel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

top speed i hangi ebad lı lastik ile denediğimizde önemli. 205/50/17 ile kadranda 225km görebilmişken - 195/65/15 ile 233km yi gördüm her ikiside yokuş aşağı ve araç yazılımlı 3.5cm spor yaylı. Bakalım şimdi 5-6cm arasına düşürdüm havalar toplasın kendisini deniyeceğim yeniden :+1:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

normal düz yolda 210 civarında nefesi tükeniyor.

Arkama rüzgarı alıp hafifte iniş aşağı 229 gördüm 230 deritemedim sonradanda denemedim daha :kıhkıh:

ama düz yolda 200-210 a çıkması hiç problem olmuyor.

Tabi bunlar kadrandaki değerler gerçek hız değil gerçek hız 7-8 km kadar düşük

Hayırdır hocam ay'amı yolculuk... :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.