Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

10.4" Tesla Style Android Multimedya Focus & C-Max

Olcay Sert

Önerilen Mesajlar

11 dakika önce, Sami Lale yazdı:

Aşağıdaki cihazı bugün navigold tan sipariş ettim 2012 focus için açıkçası biraz riske girdim ilk defa araçta androidli navigasyon/multimedya kullanacağım 

Hayırlı olsun, deneyimlerinizi de buradan paylaşın, taktırmak isteyip tereddütte kalanlara fikir verecektir.?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

07.05.2018 - 20:40 tarihinde, Sami Lale yazdı:

Aşağıdaki cihazı bugün navigold tan sipariş ettim 2012 focus için açıkçası biraz riske girdim ilk defa araçta androidli navigasyon/multimedya kullanacağım 

navi.jpg

Tasarımı çok hoşmuş umarım taktığınızda da beklentilerinizi karşılar.

iyi günlerde kullanınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

taktım bugün fotoları akşam yükleyeceğim şu an için oldukça hoşuma gitti resmen arabanın havasını değiştirdi diyebilirim  yalnız android kullanan arkadaşlardan açılış ekranı ve arka plan nasıl değişir bir türlü bulamadım varsa bir yolu yardım rica ediyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ekrandaki özelliklerin ayrı ayrı göstermesini sevdim. Eğer birde o fonksiyonlar ekran değişmeden kullanılıyorsa tadından yenmez. Güle güle kullanın....

Teoman S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yorumlarıma gelince önce bana göre/genel eksiler

- çok bariz olmasada yansıma yapıyor ekran parlaklığı en sonda bile belli bir yansıma var ben koltuk yüksekliğini ayarlayarak nispeten bunu azalttım (daha yukarıdan bakmak işe yarıyor)

-İlk defa android navi kullandığımdan olsa gerek bana karışık geldi daha önce kullandığım navitech nx-251y ye göre özellikle açılış zamanı 

-beraberinde gelen sygic i daha öncede kullanmıştım pek sevmemiştim 

-açılış ekranını ve arka plan resmini değiştirmeyi bulamadım 

artıları

-kesinlikle albenisi çok yüksek bakmayan/kurcalamak istemeyen yok gibi 

-dokunmatik hassasiyeti çok iyi bana göre kullandığım samsung s6 edge+ tan sadece 1 tık daha zayıf

-herhangi ekstra bir aparat kullanmadan(obd idi yanılmıyorsam) hız/devir göstergelerini gösteriyor

-android avantajları google haritaları güncelledim çevrimdışı harita indirerek navigasyon olarak kullanabiliyorum her zaman net bağlantısı gerekmiyor ayrıca google earth indirdim çok hoş bir görüntüsü var  google sesli asistanıda indirdim "ok google" komutunu mikrofon simgesine tıklamadan nasıl kullanacağımı bulamadım (mikrofon simgesine tıklayarak sesli asistan ile telefonda yapabildiğiniz hemen her şeyi mesela rota çizmeye kadar her şeyi yapabiliyorsunuz)

-pip özelliği sayesinde video ve navigasyonu beraber kullanabiliyorsunuz 

-android 7.1 destekli 

şimdilik aklıma gelenler bunlar sormak istedikleriniz/tavsiyeleriniz varsa elimden geldiğince yapmaya cevaplamaya çalışırım 

--1 dakika sonra eklendi--
4 dakika önce, Selçuk Etem yazdı:

Sanırım aracınızda bvc park sensörü ve otom.park yok. Bu ürün belirttiğim özellikleri destekliyormu? Birde nerden aldınız?

aracımda her ikiside yok park sensörünü destekliyor otomatik park için bir şey diyemeyeceğim

--18 dakika sonra eklendi--
7 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Ben ekrandaki özelliklerin ayrı ayrı göstermesini sevdim. Eğer birde o fonksiyonlar ekran değişmeden kullanılıyorsa tadından yenmez. Güle güle kullanın....

tam anlayamadım ama yorumlarımda dediğim gibi pip ile hem video izleyebiliyor hem navigasyon kullanılabiliyor demek istediğiniz buysa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.