Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tayzikli Su Boyayı Kavrattı

Akın Can

Soru

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

rütuş, yapacak birşey yok..tırnakla kalkmaya meyilli kısımları varsa kazımalı, 1-2 mm daha..

130 bardan fazlasını dik açıyla tutmamak lazım..

daha önce orada taş vuruğu gibi bir şey yokduysa yapmaması lazım normalde. siz suyu yakın tuttum demişsiniz..sizin makina ise herhalde 110-120 bardır..petroldeki para ile kullanılan ise onlar ayarsız, dikkat etmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim torosumun  arka cam sileceğinin dibinde  böyle küçük bir alan açılmıştı tazyikli su ile yıkarken 3-4 cm açıldı. Müdahale yapılmadığı sürece  tazyikli su ile yıkanıldığı zaman  o bölgede açılmalar olacaktır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 saat önce, Metin Beluk yazdı:

Aynı durum bende de oldu. Oto yıkamaci da arka tampomda 5 cm kadar boya kalktı. Tabi sorumluluk almıyorlar. Ben birşey yaptirmadim. Siz çözüm buldugunuzda bilgi verirseniz sevinirim. Geçmiş olsun.

Peki acılma yaptı mı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Özellikle motor kaputunun ucu bükülmüş tu. Duzeltme ve rötuş yapıldı. Eskisinden iyi oldu. Cok onemsememek lazım. O bölgelerin cok küçük islemlerden dolayi boyalı görünmesinden iyidir.
IMG_20170701_133831.jpgIMG_20170701_133827.jpgIMG_20170701_133814.jpg

Ayrıca arka tamponda boya kalkmasi vardı. Yikamada oldu. Onuda hallettik çok şükür. Sağolsun usta para bile almadi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.