Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araba Önerisinde Fikirleriniz

Osman Dilek

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, 2016 yılı ekimden beri Muşta görevliyim. araba almaya niyetlendim. fikirlerinize ihtiyacım var. belkide çıkmazın içindeyim.. :)
doğuda dizel araçlar sıkıntı oluyor donma oluyor dendi. bende benzinli bakıyorum..
miktarı. 50-55 arası olabilir.  bende üniversiteden beri hayalim olan Mit.LANCER beyaz bakmaya karar verdim 1.8 cvt olan 45 e vs temiz bulunabilir. veya 1.6 motor... bakınca 1.4 opel astra 140 bg göre daha ekonomik ancak hiç sürmedim. 1 ay içinde 1.8 lancer sürüş yapabilceğim.
asta 140 bg (lpg lanranzo olanı sürdüm 24 kuruş yakıyor dedi performansı gayet iyidi..)

lancer 1.8 cvt  hiç sürmedim ancak görüntüsü çok iyi 2. el piyasası sıkıntı..
focus 180 bg  (zaten focuscuyuz :D

yazları izmirde olduğumdan kaçan araba istiyorum. ancak doğudaykende az yaksın gezeyim :) 4 yıl daha muştayım gib... birazda yüksek araba lazım malum kar..yani bi kararsızlık ve çıkmaz var.. focus 36 kuruş yakıyor 182 eco..  bazende sirocco bakıyorum 160 bg sanırsam bunların temizi yok kazalı hep.. bu 4 araç hakkında bana mantıksal bir çıkarım yapacak olan dost var mı?

Osman Dilek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lancer işine hiç girmeyin derim. Astra öneririm dörtlüden. Fakat Suv bakmaz mısınız görev bitene kadar ? 1,4 Tsi Tiguan, 1,6 İx35, ve tabi bi ton nissan qq var. Doğu için bence daha mantıklı olur bunlar. 

1,4 Turbo mokka'da eklenebilir zorlanırsa.

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üstadım, dizel düşünmeme sebebiniz Muş'un soğuk olması ise hiç de düşündüğünüz gibi olmadığını belirtmek isterim. Zira, ben de Muş'ta 5 yıl görev yaptım. Dizel araç da kullandım benzinli de kullandım. Bu ikisi de focustu. Hiçbir sorun yaşamadım. -38 derece olan gecelerin sabahında dahi dizel aracım tek marş ile çalıştı. Dizel araç kullanan arkadaşlarımdan da böyle bir sorun yaşayan olmadı. Başka bir sebebiniz yok ise dizel araç alın rahat edin. 50-55 arası çok güzel dizel araçlar bulabilirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, Bedirhan Doğan yazdı:

Üstadım, dizel düşünmeme sebebiniz Muş'un soğuk olması ise hiç de düşündüğünüz gibi olmadığını belirtmek isterim. Zira, ben de Muş'ta 5 yıl görev yaptım. Dizel araç da kullandım benzinli de kullandım. Bu ikisi de focustu. Hiçbir sorun yaşamadım. -38 derece olan gecelerin sabahında dahi dizel aracım tek marş ile çalıştı. Dizel araç kullanan arkadaşlarımdan da böyle bir sorun yaşayan olmadı. Başka bir sebebiniz yok ise dizel araç alın rahat edin. 50-55 arası çok güzel dizel araçlar bulabilirsiniz. 

2012 ve üzeri focus styl paket sanırım dediğiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.