Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

VW Golf ?

Ahmet A.

Önerilen Mesajlar

Okadar satış alsın koc derken ?

En fazla satış alan şirket o zaten aslanım...

Sen bizi anlamadın hala açıklama yapıyorsun... Sana fiyat veya donanım kıyasla demiyoruz ki.. İyi oku bakalım

Kotasını doldurup taşıracak kadar yani.. :)

Sen bana adı şu; ama şunlar eksik diyorsun. Bende diyorum ki evet o donanımın adı o zaten avrupada da adı o şekilde. Büyük ihtimalle başka ülkeden Türkiye'ye çekilen araçlardan. Başka ülkenin highline donanımı buymuş bunu vermişler. :) Gerek yok buna 3'ü de takılacak donanımlar diyorum ben.(Tavan sacını değiştirmeyi göze alınırsa Sunroof da takılıyor.) Zaten avrupada bu bahsettiğimiz donanımlar bizim trendline donanımına eşit. Neyden bahsediyoruz biz diyorum ben. Bütün araçlar orada birbirinden farklı buda çeşitlilik sağlıyor, hep aynı araçlar görmüyorlar böylece.. :) Avrupa'da focusun titanium donanımlı araç oluşturalım gene birçok opsiyon ile bizim ülkemizin donanımına eşit olur.. :) Arkası Led'li highline jantı varsa bu araç highlinedır. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracı dün gittim inceledim. ElemanHigline demişti ama yanlış demiş. Araç trendline eleman karıştırmış güya. detaylı inceledim araçta problem yok sadece bi kaç aksesuar koymuşlar. 16" jant , 1.4 122 tsi motor, dokunmatik ekran rcd510, higline daki fonksiyonel direksiyon .... vb....Araçtan soğuttu satış elemanı sağolsun. Focusu bekleyeceğim. Marta kadar bekleyeceğim daha da yan bakmam diğer arabalara :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.